Bielsko-Biała Sport

Bądź 12 zawodnikiem. Górale chcą wirtualnie zapełnić stadion!

Górale wracają do gry, niestety zostali pozbawieni poważnego oręża, jakim jest doping kibiców. – Aby pokazać zawodnikom, że nie zostali sami, postanowiliśmy wznowić akcję #WięcejNiżMecz, ale w wyjątkowej formule – mówi Marcin Zarębski, rzecznik prasowy klubu.

W pierwotnym terminie meczu Podbeskidzie – Bruk-Bet z inicjatywy kibiców rozpoczęła się sprzedaż wirtualnych biletów, która obecnie została wznowiona, a klub zachęca kibiców do wirtualnego zapełnienia stadionu.

– Licznik ustawiamy od 262, bo tyle biletów sprzedanych zostało w pierwszej edycji i zaczynamy wspólne odliczanie! W tej odsłonie akcji #WięcejNiżMecz oferujemy symboliczne bilety wirtualne w cenie 1 zł. Dokonując zakupu kibic otrzyma pamiątkowy bilet do wydruku, a jednocześnie pokaże tym gestem, że wspiera swój ukochany zespół! – dodaje Marcin Zarębki.

Mecz Podbeskidzie – Bruk-Bet odbędzie się w sobotę 6 czerwca o 12.40, dziesięć minut wcześniej rozpocznie się transmisja spotkania w telewizji Polsat Sport.

Na boisko Górale wrócą już wcześniej – 3 czerwca o 20.40 zmierzą się z Olimpią Grudziądz w meczu wyjazdowym. To spotkanie również będzie można zobaczyć w Polsacie Sport.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
Marcin
1 miesiąc temu

Normalnie zapełnić stadion, tak jest przeważnie pusty na meczach, jak będzie gra i zespół to przyjdą i kibice