Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Bądźmy razem w CH Sarni Stok!

Zawsze trafione prezenty świąteczne, upominki za zakupy, niezwykłe bożonarodzeniowe Eko Targi, spotkania ze stylistką – Beatą Bojdą, konkursy w mediach społecznościowych… W Centrum Handlowym Sarni Stok grudniowe zakupy będą nie tylko wyjątkowo emocjonujące, ale także bardzo bezpieczne.

CH Sarni Stok, jako jedyne centrum handlowe w Bielsku-Białej otrzymało certyfikat zgodności z wymaganiami prawnymi i wytycznymi władz sanitarnych – SafeGuard. Etykieta „SafeGuard” oznacza, że oznakowany nią obiekt spełnia najważniejsze wymogi sanitarne związane z walką z COVID-19. Wszystkie powierzchnie wspólne są na bieżąco dezynfekowane, co sprawia, że zakupy w CH Sarni Stok są bezpieczne. Ale nie zwalnia to klientów z zasad zachowania ostrożności i dbałości o zdrowie własne i innych. W sklepach obowiązują ograniczenia liczny klientów, w kolejkach i na korytarzach powinien być zachowany dystans społeczny. Obowiązkowe jest noszenie maseczek. Strefa restauracyjna jest otwarta, choć potrawy można zabrać do domu, co z pewnością ucieszy wszystkich zapracowanych i przygotowujących się do Świąt. Zachęcamy także do częstej dezynfekcji dłoni i wcześniejszego przygotowania się na zakupową wyprawę: dobrze przemyślane zakupy to szybkie zakupy i mnóstwo czasu dla bliskich!

Ch Sarni Stok poza dbałością o bezpieczeństwo klientów ma do zaoferowania szeroki wybór asortymentu. Są dostępne drogerie, sklepy odzieżowe, sklepy z artykułami dla dzieci, klienci mogą szukać towarów w takich sklepach jak Jula, Carrefour, Media Markt, Martes Sport czy ulubiony Tk Maxx. Wybór jest naprawdę duży. A jak nie mają pomysłu na prezent, to mogą kupić idealny prezent świąteczny, czy upominek z okazji urodzin i imienin, a także zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Karta Podarunkowa Sarni Stok to po prostu prezent doskonały na każdą okazję. Szczęśliwiec, który znajdzie ją pod choinką będzie mógł sam kupić sobie wymarzony prezent w blisko 80 sklepach i punktach usługowych honorujących karty MasterCard. Karta podarunkowa Sarni Stok to prezent doskonały przynajmniej z kilku powodów: nie dopłacamy za wydanie karty, sami decydujemy o kwocie doładowania, a płatności kartą można dokonać w kilku różnych punktach i sklepach aż do wyczerpania limitu. W wielu salonach CH Sarni Stok za zakupy z Kartą otrzymamy dodatkowe upominki lub rabaty.

A jeśli Święta i nadchodzący okres sylwestrowy oznaczają dla Was rozterki związane z odwiecznym pytaniem „co na siebie włożyć?”, to koniecznie wpadnijcie do Sarniego Stoku w dowolny czwartek. Czeka tam na Was stylistka: Beata Bojda, która chętnie zabierze Was na zakupy, doradzi w doborze garderoby, opowie o najnowszych trendach, podpowie w kwestii dodatków, makijażu i fryzury. A wszystko to zupełnie za darmo!

To nie wszystko! Zadbaliśmy także by na stołach nie zabrakło pachnących łakoci i smakołyków, które sprawiają, że Święta są tak wyjątkowe. Od 12 do 23 grudnia zapraszamy na Eko Targi – nie bez powodu potrwają one aż 12 dni! Ta wyjątkowa świąteczna edycja zgromadzi w jednym miejscu przysmaki, które tak lubią klienci CH Sarni Stok. Będą oliwki, orientalne słodycze, pieczywo, ciasta, wędliny, nie zabraknie także tych naszych, regionalnych oscypków.

Taki grudzień zdarza się tylko raz w roku, spędźcie go w CH Sarni Stok!

KB_Szpital
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments