Bąków: Młodzi piłkarze na start

W Bąkowie odbyła się premiera piłkarskiego turnieju drużyn młodzieżowych „Sparrow Cup 2019”. W pierwszej edycji zwyciężyli młodzi futboliści z Gwarka Zabrze.

“Sparrow Cup” to zupełnie nowe wydarzenie w sportowym kalendarzu gminy Strumień, którego organizatorem jest LKS Zryw Bąków. W zawodach uczestniczyło siedem drużyn, a grali piłkarze z rocznika 2005 i młodsi. Triumfowała drużyna Gwarka Zabrze, która najpierw zwyciężyła w rywalizacji grupowej. Potem pokonała w półfinale zespół gospodarzy turnieju, a w finale okazała się lepsza od Kadry Podokręgu Skoczów.

7.Dream Team.

Rywalizujące w turnieju drużyny zostały uhonorowane pamiątkowymi dyplomami, pucharami i medalami, które wręczyli zawodnikom zastępca burmistrza Strumienia Włodzimierz Cybulski oraz gość honorowy „Sparrow Cup” Kamil Zapolnik, gracz Górnika Zabrze.