Wydarzenia Bielsko-Biała

Kolejka po doBBro

Fot. Wojciech Małysz

Dzisiaj (wtorek) od 16.00 w kasie Teatru Polskiego można było odbierać bezpłatne wejściówki na wyjątkowy koncert GraMy doBBro.

Koncert odbędzie się w bielskim teatrze 11 lutego o 18.00. To wspólna inicjatywa Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, Teatru Polskiego oraz podbeskidzkich artystów. Akcja została zapoczątkowana przez jedną ze znanych piosenkarek, która po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza podczas finału WOŚP zachęciła środowiska artystyczne do integracji.

W bielskim koncercie weźmie udział ponad 30 wokalistów, muzyków i zespołów z różnych środowisk, między innymi Beata Przybytek, Marcin Klimczak, Iwona Loranc i zespół Akurat. W ten sposób bielscy artyści wyrażą sprzeciw wobec nienawiści oraz dadzą wyraz jedności i solidarności. Wszyscy wykonawcy wystąpią charytatywnie.

Bezpłatne wejściówki na to wydarzenie można było dziś odebrać w kasie teatru. Jedna osoba mogła wziąć maksymalnie dwie. Już na kilkanaście minut przed 16.00 przed teatrem stała długa kolejka. Osoby, które nie zdążyły zdobyć bezpłatnego biletu, będą mogły zobaczyć koncert na specjalnym telebimie, który stanie przed budynkiem Teatru Polskiego. Wszyscy zziębnięci widzowie otrzymają ciepłą herbatę.

W organizację przedsięwzięcia zaangażowali się m.in.: Miasto Bielsko-Biała, Teatr Polski w Bielsku-Białej, PPM Rock&Blues, Fundacja Klamra, Inicjatywa Obywatelska Witaj. Honorowym patronem koncertu jest prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski, a jednym z patronów medialnych – beskidzka24.

TAURON
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments