Sport Żywiec

Będzie turniej piłki nożnej dla dziewcząt Mitech Cup i nagrody dla szkół!

Fot. TS Mitech Żywiec

To coś dla dziewczyn kochających piłkę nożną! Klub piłkarski TS Mitech Żywiec organizuje I Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Prezesa Klubu – MITECH CUP! Turniej w kategoriach U12 i U15 rozegrany zostanie 27 marca na obiektach w Ciścu lub w Milówce. Ale już teraz poszczególne szkoły z powiatu żywieckiego mogą zgłaszać swoje drużyny. Co ciekawe na zgłoszeniu skorzystać mogą i same szkoły!

Turniej rozgrywany będzie w dwóch kategoriach U12 (roczniki 2009 – 2012) i U15 (2006 – 2008). Każda ze szkół podstawowych będzie mogła zgłosić do dwóch ośmioosobowych drużyn w każdej z kategorii wiekowej.

Zgłoszenia należy kierować w kategorii U15 do Agnieszki Spandel (agnieszka.spandel@wp.pl; tel. 665 223 997), a w U12 do Szymona Węglarza (sz.weglarz@gmail.com; tel. 667 284 696).

Ten turniej powinien również zainteresować dyrektorów szkół, bo każda z placówek, która wystawi drużynę otrzyma 40 litrów profesjonalnej farby Mitech na pomalowanie klasy w swojej szkole, w kolorze wybranym z palet farb i z dostawą do placówki! Każda z dziewcząt, która zagra, otrzyma medal i upominek rzeczowy, a trzy najlepsze drużyny puchary. Będą również nagrody indywidualne dla królowej strzelczyń, najlepszej bramkarki i najlepszej zawodniczki.

Organizatorem turnieju, który jest bezpłatny, jest Towarzystwo Sportowe Mitech Żywiec.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments