Bielsko-Biała Sport

Beskidzka Liga Szóstek: Faworyci górą

Ekipy Beskidzkiej Ligi Szóstek nie zwalniają tempa. Toczy się walka o każdy punkt, który może mieć spore znaczenie w ostatecznym rozrachunku.

W pierwszej lidze obyło się bez większych niespodzianek. Walczące o miejsce na podium Wilki Południa po trzech bramkach Mateusza Michalskiego pokonały Spartę 2010 6:4 i zbliżyły się na jeden punkt do Young Power. Leśny Klub Sportowy, dzięki świetnej dyspozycji swojego kapitana Dawida Kowalczyka ( 3 bramki i 2 asysty), bez większych problemów zwyciężył z AM Hussars. Natomiast w najbardziej zaciętym meczu zakończonym remisem, punktami podzielili się Monczester i Malbec (7-7).

Wilki Południa vs. SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA 6:4
Leśny Klub Sportowy vs. AM Hussars 7:3
Malbec vs. Monczester 7:7
Fc Po Nalewce vs. Bielska 0:10 (wo)

W drugiej lidze w grupie A walka o awans zapowiada się coraz ciekawiej. W spotkaniu na szczycie FC Albatros przełamali swoją niemoc i wygrali z FC Pomarańczą 7:2 po aż 6 bramkach Przemysława Zontka. Tym samym wskoczyli tuż za plecy Young Oldboys, którzy bez problemu pokonali The Shakers 13:6. Bon Voyage dzięki zwycięstwu 9:3 z 4Fun Football Team przeskoczyło ich w tabeli swojej grupy.

Young Oldboys vs. The Shakers 13:6
Fc Pomarańcza vs. Fc Albatros 2:7
4Fun Football Team vs. Bon Voyage 3:9

W grupie B drugiej ligi BL6 w pojedynku o awans lepszą drużyną okazała się Tiki-Taka, zwyciężając 9:6 z Ratuszem BGT. Tiki-Tace brakuje już tylko jednego punktu, by zapewnić sobie co najmniej grę w barażach o 1. ligę. Ciekawie po meczach z ostatniego weekendu wygląda walka o utrzymanie w 2. lidze. K.S Mieszek.com przegrywając z Black Devils 3:2 dał się im wyprzedzić w tabeli, a ostatnia w tabeli ekipa Pitney Bowes urwała punkty dobrze radzącym sobie na wiosnę Wyindywidualizowanym (5″5).

Tiki Taka vs. Ratusz BGT 9:6
WYINDYWIDUALIZOWANI BIELSKO vs. Pitney Bowes 5:5
BB RAPTORS vs. Wapienickie Lwy 4:8
K.S.Mieszek.com vs. Black Devils 2:3

google_news