Bielsko-Biała Sport

Bieg Fiata jesienią

Fot. Marcin Płużek

Zaplanowany na 31 maja  28. Bieg Fiata został przełożony na jesień – poinformował jego organizator. Na kiedy dokładnie, jeszcze nie wiadmo, bo zależeć to będzie od kilku czynników.

Między innymi od tego,  jak rozwijać się będzie sytuacja epidemiologiczna w kraju czy też od możliwości skorelowania nowego terminu z innymi imprezami organizowanymi w mieście, a także z kalendarzem biegów ulicznych. Wstępnie mówi się jednak o wrześniu lub październiku.

Wszyscy, którzy dokonali opłaty wpisowej i mają nadane numery startowe – zachowują je na jesienną edycję, zachowują je na przyszłoroczną edycję, mogą przepisać numer na inną osobę, mogą wystąpić o zwrot opłaty wpisowej na konto, z którego została dokonana po przesłaniu wiadomości /imię, nazwisko, nr startowy/ na adres: biuro@asir.pl. Zachęcamy jednak do pozostawienia swoich numerów startowych, dzięki czemu nie będzie konieczności ponownej rejestracji oraz zostanie zagwarantowane utrzymanie wysokości opłaty w przypadku jej wzrostu – informują organizatorzy nie kryjąc, że dzięki temu zmniejsz to problemy wynikające z poniesionych już wydatków na organizację imprezy.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Weronika
Weronika
1 miesiąc temu

A jeszcze miałam nadzieję 🙁

Bolo
Bolo
1 miesiąc temu
Reply to  Weronika

Jak masz poniżej 30-ki i w miarę twarz to mogę być twoją nadzieją