Bielsko-Biała Na sygnale

Bielscy policjanci poszukują sprawców potrącenia

Fot. KPP Oświęcim/Zdjęcie poglądowe

Mundurowi z Bielska-Białej poszukują świadków wypadku drogowego, który miał miejsce w dniu 20 października 2022 roku w Bielsku-Białej na ulicy Komorowickiej, w rejonie posesji numer 115. Kierujący samochodem marki Hyundai i30 potrącił rowerzystkę, która odniosła obrażenia ciała.

 

Do zdarzenia doszło 20 października około godziny 6:45 w Bielsku-Białej na ulicy Komorowickiej, w rejonie posesji numer 115. Osoby, posiadające informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45, tel. 47 857 1280, 47 857 1329 lub 47 857 1255.

Śledczy z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie wypadku drogowego z art. 177 § 1 kodeksu karnego, w wyniku którego kierujący samochodem Hyundai i30 koloru czarnego potrącił rowerzystkę, która doznała obrażeń ciała. Zapewniamy anonimowość – informuje rzecznik KMP w Bielsku-Białej asp. sztab. Katarzyna Chrobak.

google_news
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Łobserwator
Łobserwator
1 rok temu

Tak tak anonimowość zapewniacie haha !! Raz uwierzylem a potem ze sprawcą w cztery oczy w sądzie… Cytuję : sąd uznał że musi Pan złożyć zeznania na sali w sądzie MY JAKO POLICJA TU NIC WIĘCEJ NIE MOŻEMY ZROBIĆ! ot ci taka anonimowość…