Wydarzenia Bielsko-Biała

Bielscy strzelcy zapraszają na otwarte zajęcia

Zdjęcia: JS 3027

Jednostka Strzelecka 3027 Bielsko-Biała organizuje dzień otwarty. Lekko nie będzie, bowiem przewidziano długie zajęcia w trudnym terenie. Najlepsi będą mogli wstąpić do jednostki.

Zajęcia odbędą się 7 września. Zbiórkę przewidziano o 10.00 przy pętli autobusowej linii nr 11 „Straconka-Leśniczówka”.

– Zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznania się z naszą działalnością „od środka” lub wstąpienia do naszej jednostki. Organizujemy zajęcia otwarte połączone z rekrutacją. Zobaczycie na nich, jak wygląda nasze szkolenie, z czym się ono wiąże, jakiego sprzętu używamy oraz sami spróbujcie sił w wykonywanych przez nas zadaniach. Prosimy zabrać ze sobą obuwie i ubrania adekwatne do pogody, które można ubrudzić, coś przeciwdeszczowego oraz wodę i prowiant na około cztery godziny zajęć w terenie – przybliża plutonowy Paweł Telok, szef wydziału informacji i promocji bielskiej jednostki.

Trzeba zastrzec, że aby przystąpić do jednostki trzeba mieć ukończone 15 lat, a niepełnoletni muszą mieć pisemną zgodę rodziców. Trzeba także legitymować się niekaralnością, polskim obywatelstwem, dobrym stanem zdrowia i… chęcią do wytężonej pracy.

– W przyszłości będą realizowane kolejne pokazowe zajęcia szkoleniowe dla osób chcących wstąpić do naszej jednostki. Oprócz nich będzie przeprowadzona jeszcze akcja rekrutacyjna w siedzibie naszej jednostki – uzupełnia Paweł Telok.

google_news
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Xma
Xma
4 lat temu

Zdecydowanie polecam tej organizacji. Usiłują naśladować wojsko, ale bardzo słabo im to wychodzi.