Bielsko-Biała krzyczało “Mali”! Argentyna poza mundialem – ZDJĘCIA

Zdjęcia: PhotoArt – Artur Grabski

Na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej odbyło się spotkanie 1/8 finału Mistrzostw Świata U-20. Faworyzowana Argentyna zmierzyła się z Mali. Wielu uważało, że może to być gra do jednej bramki.

Kibice zobaczyli jednak widowisko na najwyższym poziomie. Obie ekipy dawały z siebie wszystko. Argentyna przeważała, ale Mali prowadziło zabójcze kontrataki.

Po 90 minutach gry na tablicy wyników widniało 1:1. Sędzia zarządził więc dogrywkę. Ta też nie przyniosła rozstrzygnięcia. By wyłonić zwycięzcę potrzebne były rzuty karne. W tych lepsi okazali się reprezentanci Mali.

Autorem fotoreportażu jest PhotoArt – Artur Grabski.