Wydarzenia Bielsko-Biała

Bielsko-Biała: Lewica się jednoczy

Fot. Arch. RAZEM

Po tym,  jak kilka dni temu liderzy SLD, Wiosny i Lewicy Razem ogłosili chęć wspólnego startu w wyborach parlamentarnych, w Bielsku-Białej doszło wczoraj (23 lipca) do spotkania przedstawicieli lokalnych struktur tych partii.

Były to pierwsze takie negocjacje, podczas których dyskutowano na temat wspólnej strategii w kampanii wyborczej. Przy czym jest za wcześnie, aby mówić o konkretnych ustaleniach. O tym co dalej, zadecydują bowiem w dużej mierze decyzje jakie podejmą na poziomie centralnym liderzy wspomnianych formacji.

We wczorajszym spotkaniu uczestniczyli między innymi Anita Ziegler-Chamielec i Leszek Czylok (Wiosna), Przemysław Koperski i Justyna Borowiec (SLD) oraz Katarzyna Gasparska i Paweł Miech (Razem).

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
bielszczanka
bielszczanka
4 lat temu

No wreszcie,powodzenia i czekamy na koniec pis-u.

Beczka śmiechu !
Beczka śmiechu !
4 lat temu

Precz z komuną, przez tyle lat nic nie zrobiły darmozjazdy , tylko stanowiska się liczyły 🙁

kok
kok
4 lat temu

Komunę to masz teraz.

Hermenegilda
Hermenegilda
4 lat temu

Okrzyki prawdopodobnie z osiedla, których mnóstwo wybudowano w całej Polsce. Furmanek nie widać i dróg z koleinami na wsiach. Rozpoczęto techniką jak była jeszcze w komunie.

Hermenegilda
Hermenegilda
4 lat temu

Będą tak spotykać się wszędzie liderzy lokalnych struktur i dyskutować nad wspólną strategią? Na pewno za wcześnie mówić o konkretnych ustaleniach? Niech czekają lokalne struktury na decyzje z góry a po co spotykać się – aby się spotkać? Chyba, że to “wieczorek” zapoznawczy. W taki sposób zwycięstwo blisko.