Bielsko-Biała Na sygnale

Bielsko-Biała: Policjanci poszukują sprawcy kradzieży rozbójniczej

Fot. KMP Bielsko-Biała

Policjanci poszukują sprawcy kradzieży rozbójniczej, który w jednym ze sklepów sieci “Biedronka” w Bielsku-Białej Wapienicy ukradł alkohol i groził pracownikowi tego sklepu. Mundurowi proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości złodzieja.

Do kradzieży butelki markowego alkoholu doszło 17 marca tego roku przy ulicy Cieszyńskiej. Kierownik sklepu próbował schwytać złodzieja, ale groził mu użyciem przemocy i uciekł z supermarketu.

Jak podaje bielska policja złodziej to mężczyzna w wieku około 30 lat, wysoki, średniej budowy ciała, bez zarostu. W chwili zdarzenia ubrany był w ciemne spodnie typu bojówki, zieloną bluzę z długim rękawem, kamizelkę koloru niebieskiego, czapkę z daszkiem koloru ciemnego z logiem firmy ”Adidas”, ciemne buty z białą podeszwą typu sportowego. Na szyi miał zawieszone słuchawki.

Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o kontakt z Komisariatem III Policji w Bielsku-Białej przy ulicy  Traugutta 2, tel. 47 857 08 10 lub pod numerem Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej 47 857 12 55 – apelują policjanci.

Fot. KMP Bielsko-Biała

Fot. KMP Bielsko-Biała

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bluberg
Bluberg
2 lat temu

Czt to bluza z logo d***l i glupol ??