Bielsko-Biała Na sygnale

Bielsko-Biała: Policjanci w żłobku. Opiekunka znęcała się nad dziećmi?

Fot. Marcin Płużek

Policjanci z III komisariatu w Bielsku-Białej prowadzą postępowanie sprawdzające w sprawie zajść jakie miały ponoć miejsce w  bielskim żłobku. To efekt doniesienia jakie wczoraj złożyło na policji dwójka rodziców dzieciaków uczęszczających do tej placówki.

Na tym etapie sprawdzamy wyłącznie to, czy doszło tam do popełnienia przestępstwa czy też nie – wyjaśnia Elwira Jurasz rzecznik bielskiej policji dodając, że funkcjonariusz mają na to 30 dni. Jeśli okaże się, że zachodzą przesłanki do wszczęcia dochodzenia w tej sprawie zostanie ono pojęte.

Wiadomo tylko, że czynności mundurowych dotyczą ewentualnego naruszenia przez jedną z opiekunek artykułu 207 paragraf 1 kodeksu karnego (znęcanie się fizyczne lub psychiczne nad dzieckiem). Nieoficjalnie mówi się o tym, że osoba ta miała w sposób nagany (krzykiem i klapsami) dyscyplinować swoich małych podopiecznych.

11
Skomentuj

avatar
5 Komentarzy
6 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
11 Komentarzy
PaulaJaWojtekDukaPawel Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paula
Gość
Paula

To są małe dzieciaczki nikt nie ma prawa takim sposobem dyscyplinowac dzieci jak się pracuje z dziećmi to trzeba je lubić. Jaki przykład dajemy tak postępując

Wojtek
Gość
Wojtek

To żłobek a nie zerowa albo chociaż przedszkole żeby dzieci dyscyplinowac

Pawel
Gość
Pawel

Pytałem dziś córki, czy panie po nich krzyczą, zaprzeczyła i też do tej pory nie pokazywała że nie lubi chodzić do przedszkola. inna sprawa jest taka że cała sytuacja mogła zostać przekolorowana, przez dziecko lub rodziców !!!

Tomasz
Gość
Tomasz

Czy wiadomo, o który żłobek chodzi?

Arek
Gość
Arek

Śmiechu warte……klaps to znęcanie się nad dzieckiem…..prawdziwa parodia prawna i pedagogiczna

M.
Gość
M.

Weź się człowieku klepnik w głowę, jak masz dzieci to im szczerze współczuję.

M
Gość
M

Lecz się człowieku, nigdy nawet bym nie pozwoliła aby ktoś krzyczał na moje dziecko. A klaps to znęcanie się!!

Ania
Gość
Ania

Pozwól dziecku na wszystko, niech ono krzyczy na Ciebie. Niech Cię terroryzuje, wymusza i wszystko chce. A ty mu wszystko kupuj. Dawaj mu wszystko oprócz Siebie. Niech siedzi w żłobku od otwarcia do zamknięcia, a w domu komputer lub telewizor. Byleš miała spokój. Jak dorośnie to się Ciebie pozbędzie. Bardziej było związane z paniami w żłobku. Ty byłaś potrzebna żeby dawać. Przecież na wychowanie nie było czasu. Teraz jest dorosłe może robić co chce. Życzę szczęścia.

Duka
Gość
Duka

Za naszych czasów było inaczej, co się dziwic że potem wyrastają cpuny i pedały. Jak teraz klaps to znęcanie
😁

Solo
Gość
Solo

Dziecko waży jakieś 15 kg wiec dorosły o masie 70 kg podobnie powinien zareagować na srednio nasilonego sierpowego w żuchwe. To ciekawe jakbyś jutro do pracy wszedł a tam szef ci j*b plombe w ryj. A ty na to: o ja j***e, no przecież nie będę aferzył, bo to żadna patologia, jedna plomba w ryj to na zdrowie się należy.

Co ty na to…

Ja
Gość
Ja

Bzdury piszesz. Co to za porównanie. Ludzie zacznijcie dzieci wychowywac a nie chować jak zwierzyne ubojna. Dziecko trzeba uczyć że są pewne granice których się nie przekracza! Maja rację Ci co mówią że kiedyś dzieci były inne bo rodzice je wychowywali, nie dawali sobie wchodzić na głowę,a teraz co – komórka w łapę i były był święty spokój. A potem rosną takie osobniki co to je lepiej obchodzić z daleka bo myślą że wszystko im wolno.