Bielsko-Biała E-edukacja

Bielsko-Biała: Potrzebni dyrektorzy – można się zgłaszać do 15 marca

Fot. Szkoła Podstawowa nr 5 w Żywcu

Władze Bielska-Białej muszą obsadzić stanowiska dyrektorskie, aż w 18 palcówkach oświatowych prowadzonych przez gminę. Prezydent miasta ogłosił właśnie konkursy dla kandydatów na te wakaty.

Chodzi o 12 przedszkoli (nr: 2, 4, 8, 15, 26, 27, 41, 32, 33, 42, 50 i 54) oraz 6 szkół (Szkoła Podstawowa Specjalna przy Placówkach Opiekuńczo-Wychowawczych w Bielsku-Białej, Szkoła Podstawowa nr 13, Szkoła Podstawowa nr 18, Zespół Szkól Samochodowych i Ogólnokształcących, Branżowa Szkoła l Stopnia nr 4, Zespół Szkół im. Juliana Tuwima w Bielsku-Białej)
Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 marca. Szczegóły konkursu na dyrektorów można znaleźć na stronie Urzędu Miejskiego. Przypomnijmy, że dyrektorzy placówek oświatowych wybierani są w ten sposób na 5 letnią (rok szkolny) kadencję.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ewa
Ewa
1 rok temu

Niestety ale pis i czarni zniszczyli nauczycieli tak samo jak KK ,rodzice czytają co się dzieci uczą i mówią to jest ogłupianie słyszałem jak mama mówi zalicz i zapomni takich głupot synu się nie pamięta i nowej historii ludzi pis niszczycieli Polski jak kaczory itp.

za ile ?
za ile ?
1 rok temu

Ciekawe za jakie pieniądze ktoś się zgodzi na tę harówkę. Ponoć w grę wchodzi już 10 000 na rękę, a i tak nikt nie chce.

EWa
EWa
1 rok temu

Teraz być dyrektorem i ogłupiać młodych na polecenie ciemnoty czarka i pis to trzeba być pozbawiony honoru i umysłu tak samo niektórzy nauczyciele za nie długo będą nauczyciele z łapanki albo czarni ale MY rodzice będziemy dzieciom mówić prawdę .

7 tys. na rękę
7 tys. na rękę
1 rok temu

I co ? Nie ma głupich ?

Iwa
Iwa
1 rok temu

Tak? A skąd ta wiedza?

olo
olo
1 rok temu

chyba za 2 miesiące