Wydarzenia Bielsko-Biała

Bielsko-Biała, powiat bielski: Więcej osób pod nadzorem epidemiologicznym

Bielski sanepid zaktualizował dane dotyczące koronawirusa SARS-Cav-2.

Do 850 osób zwiększyła się liczba mieszkańców powiatu bielskiego i Bielska-Białej podlegających nadzorowi epidemiologicznemu. Są to – przypomnijmy – osoby mogące mieć kontakt z osobami potencjalnie zarażonymi koronawirusem. Nie podlegają oni kwarantannie domowej, są jednak w kontakcie z pracownikami sanepidu i muszą zwracać szczególną uwagę na stan swojego zdrowia.
Liczba osób poddanych tymczasem kwarantannie z nałożoną decyzją administracyjną pozostaje bez zmian – 171. Podobnie, jak osób hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia – 2.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Imie
Imie
3 miesięcy temu

A lekarka z Kaniowa i jej maz? I 62 osoby z okolicy w kwarantannie wraz z rodzinami? Dlaczego te dwa potwierdzone przypadki nie sa nigdzie ujete? Dlaczego osoby z tej kwarantanny nie sa dodane skoto to nasz powiat?

Mruczek
Mruczek
3 miesięcy temu
Reply to  Imie

A po co ludzi straszyć. Takie statystyki lepiej wyglądają. To sukces naszego rządu przecież ! Trzeba się pogodzić, że żyjemy w Chinach. Ave PiS 🙂

WTF
WTF
3 miesięcy temu

A szpital i tzw. ochrona zdrowia takie przeciążone. Lekarze podobno po 50 godzin pracują. Akcje dożywiania i pomocy wszędzie… Znaczy co? Pomóżmy lekarzom, bo wszystkie planowe zabiegi i wizyty odwołane, wizyt i pętających się po korytarzach i zawracających głowę odwiedzających nie ma to znaczy co lekarze robią? Grupowo i całodobowo muszą stać nad tymi dwoma przypadkami?

I mówię wam
I mówię wam
3 miesięcy temu

Te 850 tez powinno mieć kwarantanne. Być może są zarazeni i teraz zarazaja innych.

😁
😁
3 miesięcy temu
Reply to  I mówię wam

Ja nam przymusową tylko dlatego że jestem żona kierowcy

uwu
uwu
3 miesięcy temu
Reply to  😁

hihihihi