Wydarzenia Bielsko-Biała

Bielsko-Biała: Rafał Trzaskowski podziękował za wsparcie (zdjęcia i wideo)

Fot. z arch.portalu

Tłumy bielszczan przybyły dziś na plac Chrobrego, aby spotkać się z Rafałem Trzaskowskim, kandydatem na prezydenta Polski. Ludzie skandowali: “Mamy dość” oraz “Tu jest Polska”. Był czas na autografy oraz wspólne zdjęcia.

Kandydat Koalicji Obywatelskiej został przywitany bardzo serdecznie. Bielszczanie wypełnili szczelnie plac Chrobrego. Były oklaski, głośne skandowanie imienia Rafała Trzaskowskiego oraz haseł nawiązujących do zmian oraz jedności wśród Polaków.

Opublikowany przez Beskidzka24.pl Piątek, 12 czerwca 2020

– Znam go, bo mieszkam w Warszawie. To jest dobry prezydent – mówiła Weronika, która do Bielska-Białej przybyła w celach turystycznych.
– Pora na zmianę prezydenta, który będzie łączył, ale nie dzielił ludzi – podkreślała z kolei pani Barbara.
Dało się także usłyszeć głosy niezadowolenia oraz dyskusje między przybyłymi.
– Może przyjedzie Andrzej Duda i także zaprezentuje swój program – mówili z nadzieją w głosie zwolennicy obecnego prezydenta Polski.

Rafał Trzaskowski, w trakcie spotkania wyborczego, zwrócił uwagę na swoje kluczowe pomysły.
– Po pierwsze w świecie po epidemii musimy zadbać o miejsca pracy. Wzorem Warszawy chcemy wprowadzić darmowe przedszkola i żłobki – mówił. – Po drugie, centra aktywności, żeby samorząd mógł z mieszkańcami za 20-30 milionów zł z modułów tworzyć, to czego potrzebuje lokalna społeczność. Rząd planuje największe lotnisko na świecie, podczas gdy ludzie mówią o tym, co jest im naprawdę potrzebne. Dlatego mówimy o inwestycjach za rogiem – wymieniał. Trzaskowski nawiązał także do ochrony środowiska. – Dotacja 10 tys. zł dla każdej rodziny, która będzie chciała zamontować panele, ocieplić budynek. Wszyscy wyślemy jasny sygnał, że dbamy o środowisko – stwierdził. Podziękował także za wsparcie i życzliwość wszystkim tym, którzy swoim podpisem okazali mu wsparcie na wyborczej liście.

Foto: kgo

Foto: kgo

Foto: kgo

Foto: Kuba Jarosz

Foto: Kuba Jarosz

Foto: kgo

Foto: kgo

Foto: kgo

Foto: kgo

Foto: kgo

Foto: Kuba Jarosz

Foto: Kuba Jarosz

Foto: Kuba Jarosz

Foto: Kuba Jarosz

Foto: Ku ba Jarosz

Foto: Kuba Jarosz

Foto: Kuba Jarosz

Foto: kgo, Kuba Jarosz

google_news
Studio_projektowe_d