Bielsko-Biała Sport

Bielsko-Biała: Szykujcie rowery!

Fot. Marcin Płużek

Epidemia koronawirusa pokrzyżowała plany także organizatorom Bielskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego. Ci jednak się nie poddają i przygotowali dla miłośników tej cyklicznej imprezy alternatywną propozycję.

Przypominamy, iż  wiosenna edycja rajdu z powodu epidemii się nie odbyła. Natomiast jesienna zostanie zorganizowana w całkiem innej, odmiennej formule. Po pierwsze rajd będzie rozgrywany przez dwa dni  26 i 27 września od 12.00-17.00. Po drugie – informują organizatorzy – każdy uczestnik w wybranym przez siebie dniu będzie pokonywał własną trasę rowerową, a meta dla wszystkich  zorganizowana zostanie na bielskich Błoniach.

Aby uczestniczyć w tym sportowo-rekreacyjnym wydarzeniu trzeba w do 24 września wysłać zgłoszenie do Beskidzkiego Towarzystwa Cyklistów, rejestrując się na stronie http://www.btcbb.pl/. Przy czym udział w tegorocznym rajdzie jest darmowy. Nie będzie jednak tradycyjnych okolicznościowych koszulek. Organizatorzy zachęcają więc, aby uczestnicy w miarę możliwości złożyli koszulki z poprzednich edycji.

Jak w praktyce wyglądać będzie tegoroczne „wspólne” pedałowanie? – W wybranym dniu (26 lub 27 września) zaplanuj własną wycieczkę z metą na Błoniach. Użyj aplikacji Rowerowa Stolica Polski lub Papierowy Licznik Rowerowy i w drogę  – podpowiadają członkowie  BTC.

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments