Wydarzenia Bielsko-Biała

Bielsko-Biała: Uwaga kierowcy! Zmiana poboru opłat na parkingu przy Słowackiego

Fot. MZD B-B

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informował o włączeniu do strefy płatnego parkowania parkingu u zbiegu ulic Słowackiego i Sienkiewicz. Dla kierowców oznacza to, że od jutra 14 stycznia zamiast u inkasenta będą musieli zapłacić za postój w parkomacie.

Taka zmiana byłą możliwa – tłumaczą urzędnicy – dzięki zaliczeniu przebiegającej przez obszar tego parkingu drogi wewnętrznej do układu dróg publicznych. Tym samym plac postojowy został automatycznie włączony do strefy płatnego parkowania. Jednocześnie w najbliższym czasie – informują drogowcy – w obrębie parkingu zostaną zainstalowane dwa parkomaty, a do tego czasu kierowcy będą mogli także korzystać z urządzenia znajdującego się po drugiej stronie ulicy Słowackiego. Dodatkowo przez najbliższe tydzień na parkingu ten obecny będzie też inkasent, który co prawda nie będzie pobierał opłat lecz będzie przypominał i informował kierowców o zmianie sposobu ich poboru.(brak opłaty oznacza karę w wysokości 150 złotych). Te można uiszczać na parkingach strefowych wyłącznie w parkomatach lub za pomocą aplikacji mobilnych (mobiParking/SkyCash, moBILET, mPay).

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda
Hermenegilda
5 miesięcy temu

Hciałam jeszcze coś dodać ale zapomniałam co.

HERMENEGILDA
HERMENEGILDA
5 miesięcy temu
Reply to  Hermenegilda

Wróć, podszywacz w miejsce skąd przyszedłeś.

Hermenegilda
Hermenegilda
5 miesięcy temu

Dzięki za info. Pozdrawiam serdecznie, miłej nocy wszystkim rzyczę.

HERMENEGILDA
HERMENEGILDA
5 miesięcy temu
Reply to  Hermenegilda

Przyjęłabym podszywacz życzenia a nie rzyczenia ale spod innego nicka. Bo jak to mam przyjmować życzenia od samej siebie, jak to bystro kiedyś zauważyłeś.