Wydarzenia Bielsko-Biała

Bielsko-Biała: Uwaga! Kręcą serial – ZDJĘCIA

W poniedziałek rozpoczęły się zdjęcia do serialu “Pierwszy raz”. foto: kgo

Jeśli spotkacie ich w centrum Bielska-Białej, to nie bądźcie zaskoczeni. Młodzi filmowcy, najmłodsi, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w aktorstwie, a także ci, których znamy z pierwszych stron gazet. Wczoraj weszli na plan “Pierwszego razu”. Efekty ich pracy będziemy mogli zobaczyć już we wrześniu. Nasz portal wraz z Kroniką Beskidzką objął patronat medialny nad serialem.

Zdjęcia ruszyły w poniedziałek, a ekipę filmową można było spotkać w kilku miejscach: placu Chrobrego czy 11 Listopada 46. Jak wyjaśnia Wiktoria Bednarczyk, która jest odpowiadzialna za reżyserię serialu, akcja toczy się w Bielsku-Białej.

Wykorzystujemy piękne przestrzenie miasta, które powinni zobaczyć ludzie w całym kraju. Nie jest też tak, że młodzi ludzie wyjeżdżają z Bielska-Białej. Oni się tu świetnie odnajdują – tłumaczą filmowcy.

Ekipa filmowa pojawiła się na placu Chrobrego.
foto: kgo

Serial “Pierwszy raz” opowiada o sześciu nastolatkach. Każdy z nich jest inny. Jest zatem skromna dziewczyna, cicha myszka, szalona bohaterka, rock’n’rollowiec czy uwielbiany przez wszystkich fajtłapa. Przeżywają miłości i problemy, mają swoje tajemnice, nie dogadują się z rodzicami i buntują. W pierwszej odsłonie przewidziano 12 odcinków. Premiera pierwszego odbędzie się 2 września. Kolejne będą pojawiać się w sieci co dwa tygodnie.

W serialu pojawi się aktorka Olga Łasak.
foto: kgo

W pierwszych odcinkach młodym aktorom z Bielska-Białej towarzyszy na planie Karol Osentowski, aktor Teatru Roma. Producentem serialu jest spółka Versus. Nastolatków z Bielska-Białej grają wybrani w castingach Maksymilian Bednarczyk, Linda Gut, Dawid Jurczak, Jakub Majdak, Julia Waliczek i Katarzyna Żbel.
Pion reżyserski i operatorski serialu to m.in. twórcy drugiego sezonu hitu internetowego dla młodzieży Nieprzygotowani – Wiktoria Bednarczyk (reżyser), Jacek Szpros (autor zdjęć), Phao Sanato (dźwięk) i Darling Nikki, związani z PHAO & NIKKI. Muzykę do serialu skomponował Esemes, kierownictwa produkcji podjęła się Lucyna Kręcichwost, a pomysłodawczynią oraz scenarzystką serialu jest Agnieszka Szulakowska.

foto: kgo

foto: kgo

foto: kgo

foto: kgo

foto: kgo

foto: kgo

foto: kgo

 

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
lol
lol
2 lat temu

przeciez to bedzie jakis kompletny kicz

dd
dd
2 lat temu

Dno to jesteś ty masakra

prawica
prawica
2 lat temu

Co za dno!