Wydarzenia Bielsko-Biała

Bielsko: Cykl spotkań ws. spalarni odpadów

Fot. Paweł Sowa/Wydział Prasowy UMBB

Rozpoczyna się cykl spotkań informacyjnych w sprawie idei budowy instalacji termicznego przetwarzania odpadów komunalnych w Bielsku-Białej.

– Decyzją prezydenta Jarosława Klimaszewskiego, począwszy od marca na terenie Bielska-Białej odbywać się będą spotkania informacyjne w sprawie ewentualnej budowy w mieście instalacji termicznego przetwarzania odpadów komunalnych – poinformował dzisiaj Urząd Miejski.

Pierwsze z cyklu spotkań zaplanowano na 12 marca w auli Szkoły Podstawowej nr 32 przy ulicy Cieszyńskiej 393. Rozpocznie się o 18.00. O terminach i miejscach kolejnych spotkań ratusz ma informować na bieżąco.

24 lutego zostanie uruchomiona specjalna strona internetowa – www.itpobielskobiala.pl – wyjaśniająca zasady działania instalacji termicznego przetwarzania odpadów komunalnych. Wszyscy zainteresowani  będą mogli zadawać za pośrednictwem strony pytania dotyczące tego typu inwestycji.

2
Skomentuj

avatar
1 Komentarzy
1 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
2 Komentarzy
Kri_Brawo Żywczanie Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Brawo Żywczanie
Gość
Brawo Żywczanie

Mieszkańcy Żywca się nie zgodzili na trucie ich wiec, Szlagorek chce zarobić na Bielsku i przekonać ich że Żywiec to ciemnota umysłowa – Stop spalarni!

Kri_
Gość
Kri_

Tak, brawo. Dział kilkaset przydomowych spalarni, brawo ciemnoto!