Bielsko-Biała Sport

Bielsko: Dziennikarze vs. samorządowcy

Dzisiaj o 17.00 w Hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej wystartował historyczny, bo pierwszy, turniej siatkarski, w którym zmierzyli się młodzi dziennikarze z samorządowcami.

Sportowe zmagania zorganizowano z inicjatywy młodych ludzi zaangażowanych w projekt „redakcjaBB”. Wyzwanie podjęły siatkarskie drużyny Rady Miejskiej oraz Młodzieżowej Rady Miejskiej. Wszystkie mogły liczyć na doping kibiców. Nie zabrakło nawet czirliderek.

Aktualizacja

Historyczny turniej wygrała zaprawiona w bojach drużyna Rady Miejskiej, która odniosła dwa zwycięstwa. Na drugim stopniu podium stanęli gracze „redakcjiBB” z jednym zwycięstwem na koncie. Ekipa Młodzieżowej Rady Miejskiej przegrała oba mecze.

Puchary wszystkim drużynom wręczali Jarosław Klimaszewski, przewodniczący Rady Miejskiej i Ryszard Radwan, naczelnik wydziału kultury fizycznej i turystyki w bielskim ratuszu.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z premierowego turnieju. Wszystko się udało. Chcielibyśmy, żeby nie była to ostatnia edycja – mówi Anna Cieśla, koordynator projektu.

Autorem fotoreportażu jest Marcin Kałuski.

google_news