Bielsko-Biała Sport

Bielsko jest (prawie) gotowe!

Fot. PhotoArt – Artur Grabski

Główne bielskie ulice są udekorowane piłkarskimi flagami, a na stadionie zaprezentowano puchar mistrzów. Już tylko dni dzielą nas od rozpoczęcia mundialu do lat 20.

– Bilety sprzedają się bardzo dobrze, mam informacje, że te na mecze w Bielsku-Białej najlepiej. Mamy dodatkową niespodziankę dla kibiców – bilet na mecz będzie uprawniał w tym dniu do bezpłatnego przejazdu komunikacją miejską. Finiszujemy z robotami: ulice, parkingi będą gotowe. Kwestie bezpieczeństwa są skonsultowane z policją i strażą miejską. Jednym słowem – melduję przygotowanie do mistrzostw – obwieścił przy okazji prezentacji efektownego trofeum dla zwycięzców prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski.
Na Podbeskidziu będą kwaterować cztery reprezentacje: w Bielsku-Białej (Qubus Hotel) zamieszkają kadry Ukrainy i Stanów Zjednoczonych, a w Jaworzu (Spa Hotel Jawor) – Korei Południowej i Portugalii. – Myślę, że będą zadowoleni, a jeżeli chodzi o wyniki sportowe to wszystko w ich nogach – żartował prezydent Klimaszewski. Piłkarze będą trenować na boiskach Rekordu Bielsko-Biała, Pasjonata Dankowice, Czarnych Jaworze i Ligoty.
Otwarcie mistrzostw i inauguracyjny mecz – 23 maja, dzień później pierwszy mecz w Bielsku-Białej. Mundial potrwa do 15 czerwca.

google_news
9 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Matt
Matt
5 lat temu

Jak wiemy, “prawie” robi wielką różnicę. Nie było mnie tu 10dni a pracę zamiast postępować albo stoją w miejscu, albo jest gorzej i to na samej żywieckiej

Kumpel Krywult
Kumpel Krywult
5 lat temu

Co on plecie. Drogi są w totalnej ruinie lub są rozkopane od ponad pół roku !

Paweł
Paweł
5 lat temu

Jestem bielszczaninem mieszkam na wsi drogi dziurawe, błoto syf i zgnilizna nie ide na żaden mecz mam ich w ….. gdzie byli jak planowali remont boje sie co bedzie dalej całe życie w zasranym syfie żyje pozdrawiam bielszczanin.

Mjk
Mjk
5 lat temu

No i te zakazy i zmiana organizacji ruchu to faktycznie gest dla wkur.. ludzi. Na Grunwaldzkie z tego co wiedzialem z planow bedzie mozna tylko wijechac od PCK a tam bedzie puszczony calusienki ruch tej czesci miasta. Akurat wtedy kiedy bardzo zainteresowani mieszkancy beda chcieli wrocic do domow… ulica Zywiecka i inne dookólne stadionu beda przejete przez FIFA. W dupie mam takie MŚ! Nie hejtuje, takie są realia!

Patryk
Patryk
5 lat temu

Panie Prezydencie zapraszamy do wjazdu do BB z Kóz lub Pisarzowic w godzinach porannych. Proszę się zastanowić co Pan mówi. Najgorsze jest to, że końca tego bałaganu nie widać.

Darek Michalik
Darek Michalik
5 lat temu

Oj tam oj tam. Super drogi rozkopane ale do jutra je posklejają i połatają i będzie 500%normy zrobione. Ps. Do miasta dojazd od Krakowa rozkopaną drogą.(masakra).ul żywiecka rozkopana.(żenada). Wyjazd z bielska w kierunku Krakowa i na S1 z Lipnika szok.

Jz
Jz
5 lat temu

Co ten czlowiek opowiada i komu melduje? Chyba byłemu prezydentowi bb

Kolo
Kolo
5 lat temu

Ten artykuł to jakiś -sponsorowany przez MZD – żart. Tak rozwalonych dróg w tym mieście jeszcze nie było i to na 3 dni przed największą imprezą w historii tego miasta. Główna droga wlotowa do miasta od wschodu – nie żyje, przez miasto przejechać to jakiś koszmar, a tu bzdety, że wszystko gotowe. Propaganda jak za PRLu, no cóż, ale w sumie obecnie rządzący to kontynuatorzy tych wcześniej wspomnianych z przyspawanym od lat do stołka dyrektorem MZD.

Ks
Ks
5 lat temu

Każda wyjazdówka z miasta stoi. “Miasto gotowe” naprawdę strach pomyśleć jak wygląda miast niegotowe.