Bielsko-Biała Kultura i rozrywka

Bielsko: Pary na medal

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Bielsku-Białej odbyła się dzisiaj uroczystość wręczenia parom małżeńskim medali za długoletnie pożycie. W imieniu prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej wręczał je prezydent miasta, Jacek Krywult.

50-lecie obchodzili: Irena i Franciszek Buczakowie, Stanisława i Franciszek Gluzowie, Krystyna i Karol Horeccy, Eugenia i Piotr Leńczukowie, Jadwiga i Zbigniew Lipkowie (nieobecni), Krystyna i Zbigniew Masiakowie (nieobecni), Kazimiera i Jan Marcakowie (nieobecni), Monika i Leon Olmowie, Krystyna i Wacław Rojkowie, Elżbieta i Henryk Sieczkowie, Jadwiga i Bronisław Witkowie, Zofia i Edward Żyrkowie.

60 wspólnych lat świętowali: Zofia i Alfred Śpiewakowie oraz Franciszka i Józef Talagowie.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wydarzenia Bielsko-Biała

Bielsko: Pary na medal

Dzisiaj w bielskim Urzędzie Stanu Cywilnego świętowano jubileusze wieloletniego pożycia małżeńskiego. Prezydent Jacek Krywult wręczał medale bielszczanom, obchodzącym złote gody.

50-lecie świętowali: Władysława i Józef Gawłowie, Krystyna i Jan Hołubowscy, Jadwiga i Paweł Knipsowie, Zofia i Stanisław Krowiakowie, Maria i Włodzimierz Kubicowie, Jadwiga i Franciszek Laslerowie, Barbara i Wiesław Łęgowscy, Danuta i Jan Murzynowie, Krystyna i Jan Papieżowie, Helena i Józef Rokowscy, Barbara i Jan Sissmeirowie oraz Krystyna i Kazimierz Stachurowie.

60-lecie obchodzili: Łucja i Tomasz Faberowie, Czesława i Jan Ruskowie oraz Franciszka i Edward Stawowczykowie.

Dzień wcześniej też odbyła się taka uroczystość. Pisaliśmy o niej tutaj.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments