Wydarzenia Bielsko-Biała

Pikietowali przy 11 Listopada. Homoseksualizm zrównali z pedofilią

Zdjęcia: Marcin Kałuski

Pod hasłem „Stop dewiacji” odbyła się dzisiaj w Bielsku-Białej pikieta podbeskidzkich działaczy Fundacji Życie i Rodzina.

Pikietujący zebrali się o 16.00 przy ulicy 11 Listopada, gdzie rozstawili dwa duże transparenty. – Myślałam, że to kolejna grupa atakująca Kościół, a jest wręcz odwrotnie. Popieram – stwierdziła spacerująca tam kobieta. – Bo problem pedofilii ma dużo szerszy wymiar – dodała.

Jak mówiono przez megafon, rodzina składa się z mamy, taty i dzieci. I nie ma dla rodziny żadnej innej definicji. – Aktywności homoseksualne są sprzeczne z prawem naturalnym – głoszono. Można było jeszcze usłyszeć szereg twierdzeń mających dowodzić, że homoseksualizm prowadzi do pedofilii.

– Pokazujemy prawdę na temat homoseksualizmu i lobby LGBT, które niby lansuje tolerancję, ale samo szydzi z wiary i poglądów innych. Dzieci wychowywane przez gejów i lesbijki są narażone na molestowanie, seks grupowy i sadomasochizm. Edukacja seksualna to ukłon w stronę pedofilów, gdyż uczy nawet kilkuletnie dzieci zachowań seksualnych, choćby masturbacji. Nie chcemy, by homoseksualiści mieli jeszcze większe prawa. Bronimy tradycyjnych wartości – mówiła współorganizująca manifestację Agnieszka Jarczyk.

navigate_before
navigate_next

google_news
29 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wojtek
Wojtek
5 lat temu

Wolność kończy się tam gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka. Dobrze gdyby manifrstujacy o tym pamiętali A jeśli nie to niech Zapamiętają.

wylewka betonowa
wylewka betonowa
5 lat temu

Nie ma mowy o żadnym zrównaniu o którym czytamy w tytule. Autor nie za bardzo ogarnia treść transparentu widocznego na fotce. To zapewne pokłosie obniżenia wymagań maturalnych – zdaje ten co rozwiąże 30% zadań.

Hermenegilda
Hermenegilda
5 lat temu

Nikt nie pyta o egzamin maturalny pikietujących a im bliżej jeśli już mowa o treści transparentu. Dane z sufitu, w przedziale procentowym jak pasuje.

Anna
Anna
5 lat temu

Bardzo dobrze, że ktoś jest na tyle odważny, żeby wyjść z prawdą na ulice. Gratulacje!

Maka Paka
Maka Paka
5 lat temu

żałosne.

Monika
Monika
5 lat temu

Wspaniała akcja stop dewiacj.
Stop homoterroriwi. Zapobiegania deprawacji dzieci w szkołach, rozbudzaniu seksualnemu.
Dobrze, że ktoś podaje dane związane z liczbą przestępstw pedofilskich w środowiskach homoseksualnych.
Dzieci nie mogą być obiektem eksperymentów społecznych.
Rodzice mają prawo znać prawdę i bronić swoje dzieci.

Staszek
Staszek
5 lat temu
Reply to  Monika

Jakby jeszcze ktoś podał źródło tych danych…

Polak
Polak
5 lat temu
Reply to  Staszek

Statystykinl policyjne w USA.

Staszek
Staszek
5 lat temu
Reply to  Polak

No, ale jakie? Któraś policja stanowa? Agencje federalne? Departament sprawiedliwości? Czy po prostu nie zinterpretowano błędnie molestowania nieletnich tej samej płci co sprawca? To częsty błąd. Policja raczej nie wydaje pieniędzy na sprawdzanie jaki jest odsetek pedofili wśród homoseksualistów, takie rzeczy robią naukowcy.

Hermenegilda
Hermenegilda
5 lat temu
Reply to  Polak

A w USA Murzynów biją. Pikietujący zajmują się sytuacją w Polsce.

Zbyszek
Zbyszek
5 lat temu

Bardzo dobra akcja!Tylko ruchy oddolne są w stanie zatrzymać ten obłęd ludzi chorych z nienawiści tylko dlatego że inni msją poukładane w głowie.

Maka Paka
Maka Paka
5 lat temu
Reply to  Zbyszek

obłęd ludzi choorych? co masz na mysli?

Lato
Lato
5 lat temu

Siekielski już montuje 2 odcinek filmu i wyświetli go 2 tygodnie przed wyborami. Mam nadzieję, że pomoże min. Wiośnie nie dostać się do sejmu… Nie głosujemy na partie promujące dewiacje. PO, Wiosna…

Leo
Leo
5 lat temu

To świadkowie Jehowy,czy coś koło tego ?

Wojtek
Wojtek
5 lat temu

Jak zwykle mieszają pojęcia. Tak więc takie pikiety i demonstracje są bez najmniejszego sensu.

Życie
Życie
5 lat temu

Dobra akcja… bardzo dobra…

Wiktor
Wiktor
5 lat temu

Rz 1, 26-27 – Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie.

Peti22
Peti22
5 lat temu

czyli protestowali przeciwko kościelnym pedofilom i biskupom którzy ukrywają pedofilów.

Helena
Helena
5 lat temu
Reply to  Peti22

Dobrze, że ktoś uświadamia społeczeństwu jakie jest prawdziwe oblicze LGBT . Niby tolerancja, niby równość a w gruncie rzeczy nienawiść i szerzenie niezdrowych- dosłownie niezdrowych -zachowań. Przypomnę, że w Polsce wśród zarażonych HIV 90 procent stanowią homoseksualiści… Ja nie chcę, żeby moje dzieci były edukowane seksualnie przez aktywistów LGBT. Żyję w wolnym kraju i nie pozwolę, żeby ktoś odbierał mi prawo do wychowania dzieci według mojego światopoglądu. WIELKIE DZIĘKI ZA PIKIETĘ- POPIERAM!!!!

Staszek
Staszek
5 lat temu
Reply to  Helena

Źródło jakieś podaj. PZH ma inne dane: http://wwwold.pzh.gov.pl/oldpage/epimeld/hiv_aids/index.htm . Poza tym wyjaśnij proszę jak homoseksualizm można szerzyć. Proszę o pominięcie frazesów i odniesienie się do danych zawartych w wiarygodnej (naukowej lub popularnonaukowej) literaturze.

Hermenegilda
Hermenegilda
5 lat temu
Reply to  Staszek

Helena nie poda źródła bo wie tak jak wypowiadająca się kobieta zaczepiona na spacerze przez redaktora.

Staszek
Staszek
5 lat temu
Reply to  Helena

Jest wiele powodów, które powodują, że przytoczone dane niewiele wnoszą. Po pierwsze próba jest za mała. Po drugie badanie robiono w bardzo specyficznym miejscu. Po trzecie, to że badani wiedzieli, że są zakażeni jest mocno podejrzane, zakażenie HIV długo przebiega bezobjawowo i łatwo się nie zorientować. To wskazuje, że kluczowe jest raczej uprawianie przygodnego seksu niż samo bycie gejem. Wpływ oczywiście może być, ale nie tak dramatyczny. Jest jeszcze druga kwestia, czyli jak homoseksualizm można szerzyć.

Helena
Helena
5 lat temu
Reply to  Hermenegilda

Proszę nie oceniać wpisu, tylko doczytać o darkroomach, zapoznać się ze świadectwami osób, które wyszły z homoseksualizmu. Proszę o obiektywne wnioski – a nie o poprawność polityczną i światopoglądową….

Staszek
Staszek
5 lat temu
Reply to  Helena

Co to znaczy “wyjść z homoseksualizmu”? Takiego zjawiska w sensie dosłownym nie ma. Tak już zresztą jest z cechami warunkowanymi genetycznie i epigenetycznie.

Psycholog
Psycholog
5 lat temu

Żal mi tych ludzi. Statystyki ze szkółki niedzielnej… Przekonania…hmm z niewiedzy…

YOU
YOU
5 lat temu
Reply to  Psycholog

Heh psycholog… Chciałeś się dowartościować biedaku tęczowy.

the man
the man
5 lat temu

LGBT+p górą !

Hermenegilda
Hermenegilda
5 lat temu

.