Wydarzenia Bielsko-Biała

Bielsko: Złote gody

Wczoraj w Urzędzie Stanu Cywilnego w Bielsku-Białej miała miejsce uroczystość wręczenia parom małżeńskim medalami za długoletnie pożycie.

W imieniu prezydenta państwa szacownych jubilatów odznaczył prezydent Bielska-Białej Jacek Krywult. 50 rocznicę ślubu obchodzili tego dnia: Stanisława i Antoni Boguniowscy, Danuta i Stanisław Burdkowie, Maria i Stanisław Deptuchowie, Maria i Marian Gibasowie (nieobecni na zdjęciu), Irena i Zbigniew Homigowie (nieobecni na zdjęciu), Bożena i Zdzisław Kapsowie, Aleksandra i Andrzej Majowie, Henryka i Bogdan Malmonowie, Irena i Jan Pinczerowie, Halina i Tadeusz Rozmusowie, Cecylia i Jan Sordylowie, Maria i Marian Szponarowie

 

google_news
Bielsko-Biała Kultura i rozrywka

Bielsko: Złote gody

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Bielsku-Białej miała dziś miejsce uroczystość wręczenia parom małżeńskim medali za długoletnie pożycie. W imieniu prezydenta państwa wręczył je szacownym jubilatom prezydent miasta Jacek Krywult.

50 rocznicę ślubu obchodzili: Alina i Roman Duźniakowie, Józefa i Franciszek Hanelowie, Stanisława i Jan Maciągowie, Waleria i Jerzy Mendrochowie, Ewa i Jerzy Michulcowie, Osyta i Kazimierz Szczepańscy, Alina i Jan Szlagorowie, Krystyna i Stanisław Szyińscy, Józefa i Mieczysław Wiewiórkowscy, Zofia i Józef Wojcieszkowie, Maria i Józef Zuberowie. Natomiast państwo Kazimiera i Ryszard Mól, Helena i Marian Tronkowscy oraz Romana i Eugeniusz Madejowie i Irena i Jerzy Krupscy świętowały 60 rocznicę zawarcia związku małżeńskiego.

 

google_news