Bielsko-Biała Na sygnale

Bielszczanin „dorobił się” 19 listów gończych. Wpadł na własne życzenie

Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Policja

Policjanci zatrzymali 27-letniego bielszczanina, który był poszukiwany aż… 19 listami gończymi. Wpadł, bo w domu wywołał głośną awanturę.

Do zdarzenia doszło 27 marca około 22.00 na osiedlu Karpackim w Bielsku-Białej. Policjantów powiadomiono o tym, że z mieszkania dochodzą odgłosy kłótni, płaczu małego dziecka i muzyki.

– Gdy na miejsce przyjechali policjanci, przerwali domową awanturę, sprawdzili także 27-letniego awanturnika w policyjnej bazie danych. Okazało się, że jest poszukiwany przez sąd aż 19 listami gończymi. Bielszczanin został zatrzymany i doprowadzony do bielskiej komendy. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie zgodnie z poleceniem sądu trafił do zakładu karnego – informuje Roman Szybiak z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Energylandia - praca 2021
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
A to był lokator tego mieszkania,
A to był lokator tego mieszkania,
11 dni temu

czy występy gościnne uskuteczniał? Bo jak lokator i to jeszcze z 19 listami gończymi, no to hehe, policyjni pożal się detektywi. Był taki dowcip, gość składa zawiadomienie o kradzieży samochodu i słyszy pytanie – adres i nazwisko złodzieja proszę podać.

Elo elo
Elo elo
8 dni temu

Może kolega Staszka? , Ciekawe kiedy znajdą Stanisława 😄

Last edited 8 dni temu by Elo elo
Myśl długa,
Myśl długa,
8 dni temu
Reply to  Elo elo

a w alfabecie liter jest sporo , chociażby taka xylofonia.