Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Kultura i rozrywka Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Bilety do Energylandii za pół ceny! Tylko w ten piątek!

Park Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze przygotował specjalną niespodziankę dla uczniów szkół i przedszkoli, którzy już od tego weekendu zaczynają świętować wakacje! Można załapać się na 50 procent zniżki!

Już w ten piątek, 26 czerwca 2020 roku od godziny 10.00 do 18.00 przedszkolaki oraz absolwenci szkół podstawowych oraz średnich, którzy nie ukończyli dwudziestego roku życia mogą skorzystać z tej akcji i nabyć bilety o połowę tańsze! Bilety dostępne będę tylko tego dnia i tylko w kasach biletowych Energylandii. Warunkiem uzyskania biletów za 50 procent ich wartości jest okazanie podczas zakupu oryginału ważnej legitymacji szkolnej. Warunek ten nie obowiązuje przedszkolaków. Promocja dotyczy tylko indywidualnych biletów jednodniowych.

To wyjątkowa okazja, by w huczny sposób rozpocząć wakacyjny okres beztroskiej zabawy, odpoczynku po trudnym roku szkolnym oraz naładowania się pozytywną energią. Idealnym do tego miejscem okazuje się Park Rozrywki Energylandia, który swoimi atrakcjami daje wiele radości zarówno przedszkolakom, starszym dzieciom, jak i rodzicom czy seniorom!

Dla dzieci od 2 roku życia odnaleźć tu można aż 23. Atrakcje w Bajkolandii. Małe dzieci wraz z rodzicami zabawią się także w Strefie cyrkowej, części Familijnej, a nawet na zjeżdżalniach wodnych w Tropical Fun. Dzieci, które wzrostem osiągnęły już 140 cm zyskują dostęp do atrakcji całego Parku Rozrywki, w tym spektakularnego Hyperiona! Ten najwyższy ( 77 metrów wysokości, 80 metrów przy pierwszym spadku), najszybszy ( 142 km/h) w Europie Mega Coaster to gwarancja potężnej dawki adrenaliny. Podobnie z resztą jak hybrydowa Zadra, której zasadnicza konstrukcja z drewna daje niezapomniane wrażenia z jazdy. Najwyższa w tej klasie Coasterów 63,8 metrowa konstrukcja, 90-stopniowe nachylenie przy pierwszym spadku, 3 inwersje i prędkość 121 km/h. Czy trzeba mówić więcej? „Dzień szaleństwa za szkolne świadectwa” w ten piątek w kasach Energylandii! Promocja dotyczy biletów jednodniowych, nie łączy się z innymi i nie dotyczy studentów, uczniów szkół wieczorowych oraz opiekunów oraz rodziców dzieci.

DG rolety
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments