Bielsko-Biała Na sygnale

Bili pałką teleskopową. 18-latek wylądował w szpitalu

Fot. Marcin Płużek

Policjanci z Bielska-Białej zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy są podejrzani o pobicie. Napastnicy zaatakowali 18-latka i dotkliwie pobili go pałką teleskopową. Pokrzywdzony doznał poważnych obrażeń twarzy.

Do zdarzenia doszło wieczorem na skwerze przy bielskim Placu Lutra. Dwaj napastnicy wyraźnie szukali zaczepki – byli agresywni i prowokowali pokrzywdzonego. Zarzucili mu, że podglądał dziewczynę jednego z nich. Dotkliwie pobili go po całym ciele pałką teleskopową. Jeden z napastników usiłował uderzyć ofiarę rozbitą butelką. Na szczęście nie trafił… Pokrzywdzony doznał poważnych obrażeń twarzy i trafił do szpitala.

Policjanci szybko ustalili, że związek z tym zdarzeniem mają dwaj bielszczanie w wieku 18 i 19 lat. Stróże prawa krótko po pobiciu zatrzymali starszego z nich. W czasie przeszukania odnaleźli środki odurzające. Młodszy z napastników, spodziewając się zatrzymania, skutecznie się ukrywał. Śledczy zatrzymali go po kilku dniach.

Obaj usłyszeli zarzuty i zostali doprowadzeni do prokuratury i sądu. Bielski sąd, na wniosek śledczych, podjął decyzję o ich tymczasowym aresztowaniu. Za przestępstwa te grozi im teraz do 5 lat więzienia.

KB_rasizm
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Don
Don
2 lat temu

Farmazony!

Teddy
Teddy
2 lat temu

5 lat? 15 lat tłuczenia kamieni, żeby się natłukli na całe życie

Jak długo
Jak długo
2 lat temu
Reply to  Teddy

Absurdy w tym kraju nie mają końca. Oko za oko i ciekawe jak by piszczeli,