Wydarzenia Bielsko-Biała Czechowice-Dziedzice Żywiec

Blisko 300 zakażeń i trzy zgony w naszym regionie. To najnowsze dane Ministerstwa Zdrowia

Pixabay.com

Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowsze dane dotyczące zachorowań na Covid-19. W sumie w naszym regionie wykryto 275 nowych przypadków (w całym kraju 16 173). Są także kolejne trzy ofiary śmiertelne pandemii (w całym kraju 684).

W Bielsku-Białej ujawniono najwięcej zakażonych, bo aż 102 osoby otrzymały pozytywny wynik testu. Blisko tysiąc osób przebywa na kwarantannie.

W powiecie bielskim zachorowało 84 mieszkańców, a 1158 poddanych jest kwarantannie.

Natomiast w powiecie żywieckim 89 testów było pozytywnych. Jakby tego było mało odnotowano trzy przypadki śmiertelne. Wszystkie osoby zmarłe miały choroby współistniejące.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jerzy
Jerzy
13 dni temu

Gmina Jeleśnia 13 tys. Mieszkańców 2 POZ ty 3 apteki , i ani jednego punktu szczepień , POZ odsyła do Żywca , świetnie ale co z ludźmi niedołęźnymi, starszymi bez środków transportu ?
UG ma to w głębokim poszanowaniu , po co uruchamiać punkt szczepień i problemy z nim związane,szkoda tylko że Pani Wójt Jeleśni to była pielęgniarka

Hermenegilda
Hermenegilda
13 dni temu
Reply to  Jerzy

Dostępne są punkty szczepień mobilne, marny samorząd, że nie umie takiego sprowadzić do sołectw na czas większego skupiska ludzi przy okazji.