Kultura i rozrywka Żywiec

Bree&Zespół Chwila z premierą singla “Wojacka”

Fot. Materiał prasowy

Na dzisiaj (30 kwietnia) o 19.00 zapowiadana jest internetowa premiera debiutanckiego singla “Wojacka” w wykonaniu projektu Bree&Zespół Chwila.

Projekt Bree & Zespół Chwila to fuzja muzyczna łącząca folklor Beskidu Żywieckiego z białym śpiewem, skrzypcami, instrumentami pasterskimi z sekcją rytmiczną jak perkusja, perkusjonalia, gitara basowa, a także z elementami elektroniki jak syntezatory i elektroniczne loop-y. Całość dopina brzmienie akordeonu w warstwie harmonicznej i solowej. Utwór “Wojacka” został skomponowany przez duet przyjaciół: Brygidę “Bree” Sordyl (odpowiedzialną za linie wokalne i tekst) i Macieja Ormańca (gitarzystę basowego, producenta muzycznego i kompozytora). Resztę dopełnili utalentowani muzycy Zespołu Chwila oraz Magdalena, Łucja i Piotr zaproszeni do współpracy przez Bree.

Premierę singla “Wojacka” będzie można zobaczyć na kanale YouTube – KLIKNIJ TUTAJ lub naprofilu społecznościowym – KLIKNIJ TUTAJ

KB-beton
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
dobry start
dobry start
11 dni temu

Fajne, ale brak “tego czegoś” co sprawia, że chce się słuchać tego utworu wciąż i wciąż. Natomiast w warstwie marketingowej rewelacja.