Wydarzenia Cieszyn

Brenna: 85-latek potrącił na pasach kobietę. Drugie takie zdarzenie dzisiaj w powiecie

Zdjęcie poglądowe. Fot. KPP w Cieszynie

Można powiedzieć, że to czarny czwartek na drogach powiatu cieszyńskiego.

Ze wstępnych ustaleń policyjnych wynikają następujące informacje:

– Około godz. 12.40 w Brennej, na ul. Góreckiej 85-latek kierujący volkswagenem polo na przejściu dla pieszych potrącił przechodzącą przez nie 63-letnią kobietę, która została przewieziona do szpitala. Tak jak w przypadku porannego zdarzenia w Ustroniu, również i temu mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy, a samochód będzie holowany na policyjny parking w celu przeprowadzenia czynności śledczych – mówi Krzysztof Pawlik z KPP w Cieszynie.

Jak zaznacza rzecznik policji, to wstępne informacje, które może teraz przekazać, a na miejscu wciąż prowadzone są czynności dochodzeniowe. O porannym potrąceniu w Ustroniu pisaliśmy TUTAJ.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
20 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Miki
Miki
1 rok temu

To nie bylo na pasach

Dominik
Dominik
1 rok temu

Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419

Obywatel X
Obywatel X
1 rok temu

Wspólny mianownik
Wiek
Made in germany
SCI

Kurwa
Kurwa
1 rok temu
Reply to  Obywatel X

Kuurwa

Bb
Bb
1 rok temu

Kiedyś w Brennej ludzie kulturalnie przechodzili na pasach, a po zmianie przepisów wchodzą bez upewnienia się czy auto da radę wyhamować. A co jeśli samochód będzie mieć awarię, to może się zdarzyć. Co im po tym pierwszeństwie u św.Piotra…..

Bb
Bb
1 rok temu
Reply to  Bb

I nie komentuję dzisiejszego wypadku,bo nie wiem kto zawinił,oby poszkodowana wyzdrowiała….

At
At
1 rok temu
Reply to  Bb

Dziękuję, za ciepłe słowa mama walczy w szpitalu o życie i nie śpieszno jej do Św. Piotra. Osobą które nie znają sytuacji proszę o nie wypowiadanie się w tej sprawie. Jest to krzywdzące dla poszkodowanej i jej rodziny, zwłaszcza że 85 letni pan przed przejciem dla pieszych wyprzedzał na trzeciego.

Sarhi
Sarhi
1 rok temu

Więcej Ukraińców , niech w końcu wyparuja

M3f1k
M3f1k
1 rok temu

A w Bielsku co te wiesniaki wyprawiają, to się w głowie nie mieści

Kooj
Kooj
1 rok temu

Dla BB. Jakiś czas temu Miastowy wyprzedzał na skrzyżowaniu osobę skręcająca w lewo. Przed skrzyżowaniem jest linia podwójna ciągła, zakaz wyprzedzania, znak informacyjny A6 i tablica kierunkowa. Miastowy ( radca prawny z Jas Zdr w sądzie stwierdził że przepisy obowiązują w mieście a Breena jest wsią. Więcej pytań sąd nie miał a ubaw mieliśmy wszyscy na sali. I dygresja. Jak wielu mieszkańców tej gminy jestem byłym mieszkance 300 tys miasta.

BB
BB
1 rok temu

Jeżdżę do Brennej 3 razy w tygodniu wczesnie rano i powiem tyle że tym ignoranckim wiesniakom powinni dowody i prawka poodbierac conajmniej połowa jezdzi na długich albo na chinskich ledach i do tego jeszcze z 25%jedno swiatlo na maroko drugie na kaukaz … tragedia

Bryniok
Bryniok
1 rok temu
Reply to  BB

Po co baranie z miasta jeździsz do brennej s********j

M3f1k
M3f1k
1 rok temu
Reply to  Bryniok

No właśnie dlatego wieśniak pozostaje wieśniakiem. Brak jakiejkolwiek kultury

Agata
Agata
1 rok temu
Reply to  M3f1k

M3f1k mieszkam w Brennej, a nawet byłam świadkiem zdarzenia bo mieszkam tuż obok pasów, na których to się stało: raz to kobieta wcale nie szła pieszo lecz była na rowerze (przez 4 godziny połamane rower leżał), dwa to wcale nie była na pasach tylko jechała prosto przez skrzyżowanie, a trzy to ja nie raz widzę tego dziadka, który jest wcale nie groźny bo jedzie 30km/h. Proszę Cię nie mów o jakiś wieśniakach (chociaż to prawda jak niektórzy jeżdżą), bo w każdym mieście jest właściwie tak samo. Ja pochodzę z miasta A mieszkam w Brennej od paru lat i uwierz mi… Czytaj więcej »

As
As
1 rok temu
Reply to  BB

Więcej buraków wieśniaków w bb niż w BRENNEJ!!! komentarz poniżej dna!

M3f1k
M3f1k
1 rok temu
Reply to  As

Uwierz mi że nie

Jack
Jack
1 rok temu
Reply to  BB

O mieszczuch wielki pan jeździ 3 razy w tygodniu na wieś to nie jeździj i bedzie po sprawie

Kazik
Kazik
1 rok temu
Reply to  BB

BB to nie jeździj do Brennej jeżeli ci to przeszkadza buraku

Kasia
Kasia
1 rok temu
Reply to  BB

Z całym szacunkiem dla wszystkich idealnych kierowców w super sprawnych samochodach ale w pewien słoneczny piątek chciałam przejść przy szkole z dzieckiem przez pasy przejechało 15 liczyłam samochodów z początek rejestracji W , K było też B i nie zatrzymał się nikt. Tyle w temacie

Magdalena
Magdalena
1 rok temu

Chyba macie zły link załączony….