Wydarzenia Cieszyn

Brenna: Eliminowanie kopciuchów. Złóż wniosek

Fot. Kuba Jarosz

Wójt gminy Brenna ogłosił nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej na wymianę źródeł ciepła w budynkach mieszkalnych położonych na terenie gminy. Wnioski są  przyjmowane, a decyduje kolejność wpływu do urzędu.

Wypełniony wniosek ze wszystkimi niezbędnymi załącznikami można składać w biurze podawczym Urzędu Gminy Brenna (parter) w godzinach urzędowania, albo przesłać pocztą na adres: Urząd Gminy Brenna, ul. Wyzwolenia 77, 43 – 438 Brenna (tutaj terminem złożenia wniosku jest także data jego wpływu do urzędu).

Ostateczny termin zakończenia i rozliczenia realizacji inwestycji w tym roku musi nastąpić najpóźniej do 30 listopada. Dotacja nie obejmuje zadań już zrealizowanych, w całości lub w części.

Wnioski są dostępne na stronie internetowej https://mieszkaniec.brenna.org.pl w zakładce ,,Aktualności”, https://bip.brenna.org.pl w zakładce „Ochrona środowiska”, oraz w siedzibie Urzędu Gminy Brenna, pokój nr 26.

Przed uzupełnieniem i złożeniem wniosku należy zapoznać się z Regulaminem udzielania datacji celowej ze środków budżetu Gminy Brenna na dofinansowanie kosztów wymiany źródeł ciepła w budynkach mieszkalnych położonych na terenie Gminy Brenna – przyjętym Uchwałą Nr XXVIII/253/21 Rady Gminy Brenna z dnia 31 sierpnia 2021 r.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda
Hermenegilda
1 rok temu

Ramy regulaminu, inne to by pan redaktor mógł podać. Np. na jaki piec można złożyć wniosek, jakiej wysokości dotacja, ile gmina przeznaczyła pieniędzy…