Wydarzenia Wadowice

Brzeźnica: Urząd ankietuje mieszkańców

Jak już wcześniej pisaliśmy, gmina Brzeźnica dostanie dofinansowanie z programu Maluch Plus 2017 na utworzenie żłobka. Zanim jednak rozpocznie adaptację pomieszczeń na ten cel, chce poznać oczekiwania osób, które byłyby zainteresowane zapisaniem pociech do takiej placówki.

W tym celu na stronie internetowej Urzędu Gminy Brzeźnica opublikowany został formularz adresowanej do nich ankiety. Zawiera tylko trzy pytania, które dotyczą wieku posiadanych dzieci, terminu, w którym rodzice chcieliby zacząć posyłać je do żłobka oraz oczekiwań, jakie mają względem takiego miejsca. Wypełniony blankiet należy złożyć do 31 marca na dziennik podawczy Urzędu Gminy, oddać sołtysowi swojej miejscowości albo wysłać e-mailem na adres: [email protected].

Ale to niejedyna ankieta na urzędowym portalu. Druga dotyczy planowanej budowy Centrum Medycznego w Brzeźnicy. Władze gminy chcą się za jej pośrednictwem dowiedzieć, jakie poradnie specjalistyczne powinny – zdaniem mieszkańców – znajdować się w takim ośrodku, czy na jego terenie potrzebna jest apteka oraz jakie inne oczekiwania mają pacjenci. Tę ankietę również należy złożyć w Urzędzie Gminy lub u sołtysa do 31 marca. 

google_news