Kultura i rozrywka

Budownictwo niemal Zero Energetyczne

55 Międzynarodowe Targi Budownictwa i Strefa Dobrych Wnętrz „Twój Dom 2019” ponownie zawitają do Bielska-Białej!

Targi budownictwa organizowane są od 28 lat, cieszą się dużym prestiżem, uznaniem i renomą w oczach wystawców i odwiedzających je osób. Ich misją jest upowszechnianie nowoczesnych materiałów i technik budowlanych, przyjaznych dla środowiska, a także promowanie efektywności energetycznej w budownictwie. Wydarzenie to jest największym w południowej Polsce spotkaniem branży budowlanej, swoim zasięgiem obejmujące, także region pogranicza polsko- czesko – słowackiego. W tej edycji zasięg został poszerzony o rynek ukraiński. Na targach będzie prezentowana ekspozycja firm z tego kraju chcących nawiązać kontakty handlowe. W tym celu, w pierwszym dniu targów, będzie zorganizowane na targach Forum polsko – ukraińskie.

Formuła targów została rozbudowana o Strefę Dobrych Wnętrz, w której zaczerpnąć inspiracje na piękne wnętrza salonu, łazienki, kuchni czy sypialni. Ciekawym punktem targów będzie Seminarium „DOM CIEPŁY I PRZYJAZNY”. Celem jest ułatwienie inwestorom realizacji budynków o niemal zerowym zużyciu energii nZEB według nowych zasad obowiązujących dla wszystkich nowych obiektów od 2020r. Na seminarium obowiązuje rejestracja. Podczas targów zobaczyć będzie można pokazy Stowarzyszenia Specjalistów Robót Wykończeniowych. Między innymi pokazy prawidłowej aplikacji fug epoksydowych i cementowych, systemów hydroizolacji pomieszczeń mokrych oraz systemów tarasowych. Pokazy, porady, doradztwo i konsultacje będą się odbywać każdego dnia non stop na stoisku Stowarzyszenia, które usytuowane zostanie na Antresoli Hali Wystawowej.

Dla dzieci specjalną atrakcją będzie Klub Małego Budowlańca. W tym miejscu, pod fachowym okiem instruktorów, rozwiną umiejętności planowania działań twórczych, usprawnią swoje manualne zdolności poprzez warsztaty budowania małych domków. W międzyczasie rodzice spokojnie zwiedzą stoiska targowe.

Targi odbędą się w Hali Widowiskowo-Sportowej pod Dębowcem przy ulicy Karbowej 26. W piątek i sobotę (15,16.03) czynne będą w godzinach 10.00 – 18.00, natomiast w niedzielę (17.03) w godzinach 10.00 – 16.00. Na stronie internetowej targów: www.targibielskie.pl można wygenerować e-bilet upoważniający do bezpłatnego wstępu, w innym przypadku wejście jest w cenie 10 złotych. Obok hali znajduje się bezpłatny parking.

 

google_news
KBb
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments