Bielsko-Biała Sport

Cedzyński wraca do BBTS-u

Fot. BBTS

Środkowy występował w bielskim klubie w poprzednich rozgrywkach, po których związał się umową z wicemistrzem Czech – Kladno Volleyball.cz. Po kilkumiesięcznym pobycie u południowych sąsiadów zawodnik zdecydował się rozwiązać kontrakt i skorzystał z propozycji powrotu do BBTS-u.

– Cieszę się, że tu wracam. Wiem, czego się spodziewać po tym klubie, zespole i zawodnikach – komentuje nowy-stary środkowy BBTS. – Miałem jeszcze propozycję z jednego klubu z Plusligi, ale wybrałem opcję powrotu do Bielska-Białej – dodaje Cedzyński.

– Musieliśmy rozwiązać kontrakt z Maciejem Skowrońskim, który z powodów osobistych postanowił zawiesić karierę. Rozpoczęliśmy sondowanie rynku i dotarliśmy do informacji, że Bartek Cedzyński rozważa zmianę otoczenia. Znamy tego zawodnika, w poprzednim sezonie pod względem liczby bloków w rundzie zasadniczej był piąty w klasyfikacji wszystkich środkowych Pluligi. Bardzo liczymy, że jego pojawienie się w drużynie da pozytywny impuls zespołowi – mówi prezes BBTS, Mirosław Krysta.

Nowy zawodnik BBTS trenuje z drużyną od poniedziałku i w sobotnim meczu ze Stalą Nysa będzie do dyspozycji trenera Pawła Gradowskiego.

Bartosz Cedzyński mierzy 211 cm wzrostu. Urodził się 20 grudnia 1990 roku w Łodzi. Występował w PGE Skrze Bełchatów, Espadonie Szczecin, BBTS Bielsko-Biała i Kladno Volleyball.cz.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments