Wydarzenia Bielsko-Biała

Chodzisz w góry? Lubisz fotografować? Weź udział w konkursie

Fot. Marcin Płużek

Kolej Linowa Szyndzielnia wraz z Lokalną Organizacją Turystyczną Beskidy zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym  “Szyndzielnia w obiektywie”.

Może wziąć w nim udział każdy fotografujący turysta bez jakichkolwiek ograniczeń wiekowych. Przy ocenie liczyć się będzie – zapewniają organizatorzy – wyłącznie pomysłowość, oryginalność i jakość zdjęć.

Warunek jest tylko jeden. W kadrze musi zostać uwieczniony jeden ze wskazanych elementów – gondola Kolei Linowej, dolna lub górna stacja, wieża widokowa lub ławeczka beskidzka znajdująca się przy górnej stacji kolei na Szyndzielni.

Na laureatów konkursu czekają cenne nagrody, w tym: weekend dla dwóch osób w Hotelu Dębowiec, vouchery na bezpłatne przejazdy Koleją Linową Szyndzielnia i zestawy upominkowe.

Aby o nie powalczyć trzeba w terminie od 8 października do 13 listopada wykonać i wysłać konkursowe zdjęcie. Każdy uczestnik konkursu może przesłać 3 fotografie na adres [email protected] (zdjęcia należy przesłać w formacie jpg). Ponadto zgłoszenie musi zawierać dane osobowe (imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail autora zdjęć).

Szczegółowy regulamin konkursu można znaleźć tutaj

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments