Cieszyn Na sygnale

Cieszyn: Amatorzy perfum…

Fot. Z archiwum KPP w Cieszynie

Łupem dwóch złodziei padły niedawno perfumy z jednej z cieszyńskich drogerii. Mężczyźni ukradli towar o wartości niemal 700 złotych!

Złodzieje wykorzystali nieuwagę pracowników sklepu i ukradli markowe perfumy o sporej wartości.. Przeprowadzający interwencję dzielnicowi na miejscu zdarzenia sprawdzili monitoring sklepowy i dzięki dobremu rozpoznaniu zidentyfikowali sprawców. Już niecałą godzinę po zdarzeniu wspólnie z policjantami patrolu interwencyjnego zatrzymali sprawców kradzieży, których zauważyli w cieszyńskim Parku Pokoju. To notowani już przez policję 21- i 27-latek. Policjanci odzyskali dwa spośród trzech skradzionych przedmiotów.

W momencie zatrzymania sprawcy byli nietrzeźwi. Młodszy z nich ponadto posiadał przy sobie niewielką ilość narkotyków, pochodnych amfetaminy. Zatrzymani noc spędzili w policyjnym areszcie.

Podejrzani usłyszeli już zarzuty i zostali przesłuchani. Młodszy z mężczyzn przyznał się do przedstawionych zarzutów, z kolei starszy nie . Za popełnione przestępstwo grozi im nawet pięć lat w więzieniu.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments