Bielsko-Biała Sport Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Cieszyn: Bieg Biało-Czerwony

28 października organizowany jest „Biało – Czerwony Bieg. III Cieszyńska Godzinówka”. Rywalizacja toczyć się będzie na terenach przyległych do stadionu „Pod Wałką”, przy ul. Adolfa „Bolko” Kantora.

Impreza składać się będzie z biegu młodzieżowego (w kategoriach: dzieci do 6 lat; dzieci 7 – 9 lat; dzieci 10 – 12 lat; młodzież 13 – 15 lat) oraz biegu głównego (klasyfikacja kobiet, mężczyzn i drużynowa).

Ze względu na patriotyczny charakter imprezy mile widziane będą elementy ubioru uczestników nawiązujące do 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Najciekawszy sposób patriotycznego odniesienia się do ww. rocznicy zostanie nagrodzony.

Start biegu młodzieżowego nastąpi o 13.00. Zapisy do tego biegu przyjmowane będą w biurze zawodów (parking obok kompleksu boisk Sport Park), w dniu zawodów w godzinach 11.30 – 12.30. Start biegu głównego nastąpi o 14.00. Tutaj obowiązują zapisy elektroniczne na stronie www.elektronicznezapisy.pl do 22 października do 23.59 lub w dniu biegu w biurze zawodów (przy wejściu do Campingu „Olza”) w godzinach 12.30 – 13.30.

W biegu głównym obowiązuje limit 150 nadanych numerów startowych. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy zostaną automatycznie zamknięte po zgłoszeniu się 150 uczestnika. Zgłoszenia elektroniczne gwarantują otrzymanie medalu, natomiast zgłoszenia dokonane w dniu imprezy w biurze zawodów tego nie gwarantują. Udział w imprezie jest bezpłatny.

 

 

Glos_praca
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments