Wydarzenia Cieszyn

Cieszyn: Biegowa godzinówka dla Niepodległej. Można się zapisywać

Fot. Małgorzata Krawczyk – Moje Kadry

Organizatorzy zapraszają wszystkich sympatyków biegania, aktywnego spędzania czasu wolnego do wzięcia udziału w 7 edycji imprezy biegowej, związanej ze świętem niepodległości, czyli VII Biegu Cieszyńska Godzinówka dla Niepodległej. 

Bieg odbędzie się 13 listopada br. w Cieszynie. W tym roku mile widziane będą elementy ubioru symbolizując odzyskanie przez Polskę  niepodległości. W biegu mogą startować osoby, które w dniu biegu mają ukończone 16 lat (osoby niepełnoletnie muszą  dostarczyć do biura zawodów oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego wyrażające zgodę na udział w biegu. W biegu obowiązuje limit 150 nadanych  numerów startowych, a o dokonaniu zapisu do biegu decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy zostają automatycznie zamknięte po zgłoszeniu się 150 uczestnika.

Zgłoszenia do udziału w biegu dokonuje się poprzez rejestrację na stronie internetowej :

WWW.ELEKTRONICZNEZAPISY.PL

do 6 listopada do godz. 23:59 lub w dniu imprezy w biurze zawodów, jeśli nie zostanie wyczerpany wcześniej limit nadanych numerów startowych.

Trasa biegu wytyczona będzie w sportowo – rekreacyjnym terenie Lasku Miejskiego, wzdłuż Al. J. Łyska i rzeki  Olzy oraz pomiędzy boiskami Sport – Park a Mostem Sportowym. Będzie ona się różniła od tej którą zawodnicy biegali w poprzednich edycjach.

Harmonogram  imprezy:

12:30 – 13:30 – zapisy, weryfikacja zgłoszonych internetowo uczestników, odbiór chipów i numerów startowych (biuro zawodów),

14:00 – start biegu,

15:10 – zakończenie biegu,

15:40 – dekoracja zwycięzców,

16:00 – zakończenie Imprezy.

Organizatorzy zapewniają nagrody dla 3 pierwszych miejsc w każdej kategorii w postaci kart podarunkowych o następujących wartościach:

KATEGORIA MĘŻCZYZN:
I miejsce – 200,00 zł,

II miejsce – 150,00 zł,

III miejsce – 100,00 zł,

KATEGORIA KOBIET:
I miejsce – 200,00 zł,

II miejsce – 150,00 zł,

III miejsce – 100,00 zł,

KATEGORIA DRUŻYN:
I miejsce – 270,00 zł,

II miejsce – 180,00 zł,

III miejsce – 150,00 zł.

Biuro zawodów zlokalizowane będzie na Parkingu “Pod Wałką”.

Organizatorami biegu są: Wydział Sportu Urzędu Miejskiego w Cieszynie, Cieszyński Ośrodek Kultury “Dom Narodowy” oraz Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Cieszynie.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments