Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn

Cieszyn: Do starostwa nie wejdziesz…

Fot. Krzysztof Marciniuk

Starosta cieszyński wydał komunikat dotyczący zmiany w funkcjonowaniu urzędu i podległych jednostek.

W związku z rosnącym na terenie kraju zagrożeniem epidemiologicznym koronawirusem SARS-CoV-2 oraz wprowadzonymi przez rząd RP obostrzeniami, z dniem 26 marca (czwartek) do odwołania, wprowadzony został całkowity zakaz wejścia do budynków Starostwa Powiatowego w Cieszynie. Chodzi o obiekty przy ul. Bobreckiej 29 i Szerokiej 13 oraz mających w nim swoją siedzibę Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie i  Powiatowego Zarządu Dróg Publicznych. Powyższy zakaz obejmuje również Powiatowy Urząd Pracy, znajdujący się przy placu Wolności 6 w Cieszynie.

Prosimy o załatwianie spraw w formie listownej, elektronicznej (ePUAP) lub telefonicznej. Przy wejściach do wyżej wymienionych budynków zostaną wystawione urny, do których będzie można wrzucić korespondencję (pisma, wnioski, itp.). W celu złożenia obszernej dokumentacji budowlanej należy skontaktować się telefonicznie pod nr telefonu umieszczony przy urnie – komunikuje starosta cieszyński Mieczysław Szczurek.

Starostwo Powiatowe w Cieszynie oraz podległe jednostki powiatu cieszyńskiego pracują w dotychczasowych godzinach urzędowania.

Skomentuj

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o