Smacznie, zdrowo i stylowo Cieszyn

Cieszyn: Dzień Stylu, Zdrowia i Urody

Cóż to był za Dzień Kobiet! Organizatorzy Dnia Stylu, Zdrowia i Urody w cieszyńskiej Ekotradycji stanęli na wysokości zadania. Panie miały w czym wybierać… Były porady dotyczące makijażu, brafittingu, kreacji, a na finał – wernisaż hipnotyzujących zdjęć z niespodziewanym gościem Kajetanem Kajetanowiczem.

Panie, które 8 marca spędziły w Ekotradycji w Cieszynie, z pewnością nie żałowały tego wyboru. Każda mogła zasięgnąć porad Moniki Mol w kwestii idealnego makijażu, o zdrowym odżywianiu i naturalnych kosmetykach opowiadała Katarzyna Trombik, a ekspertki z Atelier Stanika podpowiadały, jak prawidłowo dobrać rozmiar stanika. Do tego można było skorzystać z profesjonalnego masażu dłoni znawczyń tematu z cieszyńskiego Instytutu Urody Noni.

Zainteresowaniem cieszyły się nie tylko stoiska ekspertów od urody, ale także pokaz mody pt. “Kobieco, kolorowo, bezstresowo” autorstwa Renaty Owczarzy i Moniki Mol. Panie mogły na własne oczy przekonać się, że nie trzeba wydawać majątku na drogie ubrania. Czasem wystarczy sięgnąć wgłąb własnej szafy…

Finałem Dnia Kobiet w Ekotradycji był wernisaż zdjęć mieszkanki Dzięgielowa Marioli Glajcar (ekspozycja do końca marca). Na 80 fotografiach można oglądać zarówno piękno mieszkanek Śląska Cieszyńskiego, jak i najbardziej egzotyczne zakątki świata. Niespodziewanym gościem wernisażu był rajdowy mistrz Europy, ustronianin Kajetan Kajetanowicz, który świetnie odnalazł się w kobiecym klimacie imprezy.

 

Autorką fotoreportażu jest Natalia Tokarska.

 

 

1
Skomentuj

avatar
1 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
1 Komentarzy
Anna KG Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anna KG
Gość
Anna KG

Pani Natalio, dziękujemy za patronat, fotorelacje i filmy z wydarzenia.