Cieszyn Na sygnale

Cieszyn: Popijał pod sklepem. Znalazł się w oku kamery

Fot. SM Cieszyn

Wczoraj, podczas obserwacji miejskiego monitoringu kamer, strażnik miejski zauważył mężczyznę.  Siedział on na parapecie jednego ze sklepów spożywczych i spożywał alkohol.

Na miejscu patrol ustalił,  że znany już mundurowym mężczyzna spożywał w miejscu publicznym wino z butelki. Mężczyznę doprowadzono do Komendy Straży Miejskiej gdzie został przesłuchany. W dalszym toku postępowania zostanie ukarany za popełnione wykroczenie.

6
Skomentuj

avatar
6 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
6 Komentarzy
PiotraaaaAdamAprofis🐜 Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Piotr
Gość
Piotr

To jest straszne jak mozna cos takiego zrobic pic i nie podzielic sie to sie nie miesci w glowie do czego ten swiat zmierza

aaaa
Gość
aaaa

Zmarnowałem 30sekund swojego życia na przeczytanie tego…

Adam
Gość
Adam

Masakra. Artykuł jakby gość z bombą co najmniej tam siedział. Codziennie tamtędy przechodzę, codziennie ktoś tam pije, codziennie. A teraz wielki wyczyn SM że gościa złapali. Śmiech.

Aprofis
Gość
Aprofis

Pewnie w wiadomosciach ratuszowych będzie ogloszenie NA CIESZYNSKIM RYNKU, DNIA… O GODZINIE… KAT MIEJSKI WYMIERZY KARE OB- CIĘCIA PRAWEJ RĘKI, W KTÓREJ TRZYMAŁ BUTELKĘ PITEGO WINA, PIJAKOWI Z POD SKLEPU SPOŻYWCZEGO, KTÓRY ZŁAMAŁ PRAWO ZAKAZU SPOZYWANIA ALKOHOLU W MIEJSCACH PUBLICZNYCH. WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH NA IMPREZĘ SERDECZNIE ZAPRASZAMY… ILOŚĆ MIEJSC SIEDZĄCYCH OGRANICZONA… prawda jednak jest, że przepisy wymyślają ludzie, kto konkretnie to jest nieważne ale ustalane są dla dobra ogółu społeczeństwa i te przepisy powinny być respektowane a nie stosujący się do nich karani… to normalny tok postępowania na całym świecie…rowniez mnie interesuje o czym się tutaj w tym artykule nie piszą… Czytaj więcej »

🐜
Gość
🐜

Prawdziwy bandyta. Dać mu bezwzględnie 25 lat

Alicja
Gość
Alicja

Jak zostanie ukarany-mandatem?Ciekawe z czego go zapłaci.Ludzie,nie przesadzajmy!!