Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec

Cieszyn: Udało się. Wydział Komunikacji może znowu pracować

Po poniedziałkowej awarii, dzisiaj (środa), zostało przywrócone działanie systemu Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Cieszynie.

Za braku łączności z systemem odpowiada zewnętrzny dostawca usługi, czyli Państwowa Wytwórnia Papierów Wartościowych. Nadal mogą występować przejściowe utrudnienia w działaniu CEPiKu, jeżeli chodzi o Referat Prawa Jazdy. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Dziękujemy za Państwa wyrozumiałość – czytamy w komunikacie na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Cieszynie.

Trzeba mieć nadzieję, że awarie CEPiK-u wreszcie przestaną nękać klientów i pracowników  Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Cieszynie.

.

Sarni_karta
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda
Hermenegilda
3 miesięcy temu

Udało się czyli jesteśmy na etapie prototypowania?

Arek Barek
Arek Barek
3 miesięcy temu
Reply to  Hermenegilda

Cala działalność administracji opiera się na założeniu daj boże żeby się udało wiec czasami się nie udaje

Hermenegilda
Hermenegilda
3 miesięcy temu
Reply to  Arek Barek

W tej administracji pracują dobrze opłacani szefowie, od których można wymagać aby nie taka zasada obowiązywała według której czasami się uda.

Hermenegilda
Hermenegilda
3 miesięcy temu

A starostwo czasem nie odpowiada przed swoimi klientami? Kolejny raz “przepraszam” może jednak nie wystarcza w sytuacji gdy nadal mogą występować przejściowe utrudnienia.