Cieszyn Kultura i rozrywka

Cieszyńska biblioteka zabierze gości w podróż „Szlakiem zaniedbań Bartosza W”

Mat. prasowe Biblioteki Miejskiej w Cieszynie.

Biblioteka Miejska w Cieszynie zaprasza we wtorek, 23 kwietnia 2024 r. o godz. 17.00, na spotkanie autorskie Jerzego Klimczoka wokół książki „Szlakiem zaniedbań Bartosza W”. Autor jest bielszczaninem. Debiutancką powieść traktuje zaś jako realizację wielkiego marzenia, które się ziściło.

Czy wiesz, że Twoje decyzje wpływają na życie innych? Czy wiesz, że mając wszystko, może jednak zabraknąć w Twoim życiu tego, co najważniejsze?

Bohater książki Jerzego Klimczoka miał wszystko: super brykę, dobrze rozwijającą się firmę, wielką kasę, piękną kobietę, prestiż i uznanie, wręcz sławę, a na pewno był autorytetem wśród ludzi z jego branży. W pewnym momencie jego życie się jednak rozsypało. Rozpadł się związek, z wielkiej kasy zostały wielkie długi, przyjaciele okazali się przyjaciółmi jego pieniędzy.

Bohater stracił sens i cel życia. W efekcie tych zawirowań wybrał się w jednak podróż. W podróż w swoją przeszłość. Teraz, z perspektywy kilku, kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu lat, bogatszy o doświadczenie życiowe, inaczej patrzy na zdarzenia w swoim życiu i znajduje to, czego całe życie szukał…

„Wybierzcie się więc w tę podróż razem z nim” – zachęcają cieszyńskie bibliotekarki.

google_news