Cieszyn Kultura i rozrywka

Cieszyński Jarmark Wielkanocny online

Fot. Pixabay.com

Cieszyński Ośrodek Kultury “Dom Narodowy” zachęca wszystkich do udziału w Cieszyńskim Jarmarku Wielkanocnym online, który w najbliższych dniach będzie się odbywał w sieci i nie tylko.

W programie znajdują się m.in. warsztaty artystyczne i kulinarne, a także muzyka na żywo bez wychodzenia z domu. Transmisje wydarzeń organizowanych w ramach imprezy, a związanych tematycznie ze zbliżającymi się świętami Wielkiej Nocy, będą publikowane na profilu Cieszyńskiego Ośrodka Kultury w serwisie Facebook.

19 marca o 16.00 Aleksandra Mazur-Wilk podpowie, jak stworzyć wiosenny stojak na jajka, a 22 marca o 16.00 razem z nią będzie można stworzyć baranka i kurczaka na kamieniu. Z kolei 24 marca o 16.00 Agnieszka Pawlitko przeprowadzi warsztaty artystyczne “Cieszyńskie jajko”. Do współpracy zaproszona została także Józefa Greń z Koła Gospodyń Wiejskich w Strumieniu, która 25 marca o 17.00 przeprowadzi warsztaty kulinarne. Natomiast 28 marca o 19.30 zaplanowano pasyjną modlitwę z muzyką Kapeli Fedaków, która odbędzie się w kościele św. Marii Magdaleny w Cieszynie, a następnie zostanie zamieszczona na kanale YouTube.

Energylandia - praca 2021
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej
Andrzej
24 dni temu

Bez sensu, a zakupy? Jarmark to mozliwosc zakupów? Nie postarali sie Wystarczyło terminal zamontować. To takie proste. Rok pandemii a tu nic

Cieszyniok
Cieszyniok
22 dni temu
Reply to  Andrzej

Jarmark Online to tylko dodatek do tradycyjnego Jarmarku Wielkanocnego, który trwa na cieszyńskim rynku od początku tego tygodnia.