Cieszyn Kultura i rozrywka

Cieszyńskie Gwiazdeczki szykują noworoczne widowisko!

Fot. z archiwum Cieszyńskich Mażoretek

Cieszyński Ośrodek Kultury “Dom Narodowy” i Stowarzyszenie Mażoretek “Cieszyńskie Gwiazdeczki” zapraszają na noworoczny występ Cieszyńskich Gwiazdeczek. Koncert odbędzie się w sali widowiskowej Domu Narodowego 26 stycznia o 16.00.

Zespół mażoretek „Cieszyńskie Gwiazdeczki” tworzą trzy grupy dziewcząt: mini kadetki, kadetki i juniorki. Dziewczynki występują na różnych uroczystościach i koncertach, biorą udział w wielu konkursach i festiwalach, w Polsce i za granicą. Największym sukcesem jest zdobycie tytułów mistrzyń świata przez Maję Wysocką i Nataszę Rymanowską w kategorii solistek, mistrzyń świata w kategorii duo/trio przez duet kadetek i trio juniorek czy tytułów drugich wicemistrzyń Europy przez duet kadetek Maję Wysocką i Olę Brodę. Dziewczynki ćwiczą pod okiem trenerek Dagmary Rymanowskiej, Mai Rymanowskiej, a nad wszystkim czuwa manager zespołu, Anna Wysocka.

Bilety w cenie 15 zł (10 zł ulgowy) dostępne są do nabycia przed każdym treningiem zespołu u trenerek oraz bezpośrednio przed koncertem.

google_news