Wydarzenia Cieszyn

Cieszyńskie: Kolejne pracownice sanepidu zarażone koronawirusem

Fot. Materiał prasowy

Dzisiaj, informowaliśmy o zakażeniu pięciu pracowników cieszyńskiego sanepidu. A to jak się okazuje może być dopiero początek zachorowań.

– Dodatnie okazały się także próbki pobrane od dwóch kobiet z powiatu cieszyńskiego – obie panie zaraziły się w miejscu pracy – poinformowała Alina Kucharzewska, rzecznik prasowa wojewody śląskiego. To jak się dowiedzieliśmy kolejni pracownicy cieszyńskiej stacji.

Obecnie w Polsce mamy 1120 osób zakażonych koronawirusem. 14 osób zmarło.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
inżynier
inżynier
10 miesięcy temu

Ehhhh…. Przyznam że jestem jednak troszkę zmęczony faktem że wiecznie mam rację… Nudne to troszkę ale przypomnę: TESTY TESTY I JESZCZE RAZ TESTY!!! Jedyne co uzyskacie poprzez DEBILIADĘ odbywającą się obecnie to RECESJA. Liczba zakażonych oraz zgonów będzie taka sama tylko rozciągnie się w czasie. Skoro “zasady ostrożności” nie uchroniły nawet “specjalistek” z Sanepidu tzn. że przyjęto niewłaściwą metodę – najwyraźniej. Same REPRESJE wobec ludności nic nie dadzą – spowolnią proces. Tylko i wyłącznie TESTY NA MASOWĄ SKALĘ – wtedy jakieś zakazy mają sens. Do pracy zbiorowej jeżdżą ludzie bez objawów, do sklepów chodzą ludzie bez objawów, na pocztę chodzą… Czytaj więcej »