Wydarzenia Cieszyn

Cieszyńskie: Kolejne pracownice sanepidu zarażone koronawirusem

Fot. Materiał prasowy

Dzisiaj, informowaliśmy o zakażeniu pięciu pracowników cieszyńskiego sanepidu. A to jak się okazuje może być dopiero początek zachorowań.

– Dodatnie okazały się także próbki pobrane od dwóch kobiet z powiatu cieszyńskiego – obie panie zaraziły się w miejscu pracy – poinformowała Alina Kucharzewska, rzecznik prasowa wojewody śląskiego. To jak się dowiedzieliśmy kolejni pracownicy cieszyńskiej stacji.

Obecnie w Polsce mamy 1120 osób zakażonych koronawirusem. 14 osób zmarło.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
inżynier
inżynier
2 miesięcy temu

Ehhhh…. Przyznam że jestem jednak troszkę zmęczony faktem że wiecznie mam rację… Nudne to troszkę ale przypomnę: TESTY TESTY I JESZCZE RAZ TESTY!!! Jedyne co uzyskacie poprzez DEBILIADĘ odbywającą się obecnie to RECESJA. Liczba zakażonych oraz zgonów będzie taka sama tylko rozciągnie się w czasie. Skoro “zasady ostrożności” nie uchroniły nawet “specjalistek” z Sanepidu tzn. że przyjęto niewłaściwą metodę – najwyraźniej. Same REPRESJE wobec ludności nic nie dadzą – spowolnią proces. Tylko i wyłącznie TESTY NA MASOWĄ SKALĘ – wtedy jakieś zakazy mają sens. Do pracy zbiorowej jeżdżą ludzie bez objawów, do sklepów chodzą ludzie bez objawów, na pocztę chodzą… Czytaj więcej »