Na sygnale Oświęcim

Ciężarówką w płot

Fot. KPP w Oświęcimiu

Dziś o 4.20 w Brzeszczach na ulicy Pszczyńskiej (jest fragmentem drogi wojewódzkiej  933) 56–letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju nie zapanował nad mercedesem z naczepą.

Mężczyzna stracił kontrolę nad zestawem w trakcie hamowania. Zjechał z jezdni i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. W miejscu, gdzie doszło do zdarzenia, wprowadzono ruch wahadłowy, natomiast dla osobowych wprowadzono objazd przez ulicę Świętego Wojciecha w Brzeszczach.

 

 

google_news
BCBB
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jerzy W
Jerzy W
3 lat temu

Szanowny Komendancie Główny Policji z Oświęcimia dzisiaj przeprowadziłem ważną rozmowę w Starostwie Powiatowym w Oświęcimu z ważną osobą konkretną i rzeczową dotyczącą pewnego kodeksu jak nam wiadomo są różne kodeksy postępowania cywilnego, karnego oraz mi wiadomego . Czyżby ta osoba konkretna rzeczowa była członkiem rodziny Komendanta jak w/w ? . Obsług miła konkretna nawet można było się napić bezpłatnej wody źródlanej lub z wodociągu Pomieszczenia toalet bez zarzutu dziwny wyraz na drzwiach do toalety . Jednocześnie nadmieniam że w Kauflandzie byłem świadkiem brudniejszych toalet zamiast plotkować niepotrzebnie sprzątać , sprzątać Proszę zapamiętać klient nasz pan i nie marudzić tylko należy… Czytaj więcej »

Jerzy W
Jerzy W
3 lat temu

Trudno żeby nie dochodziło do wypadków przy tak dużym natężeniu pojazdów samochodowych na drogach powiatu oświęcimskiego . Jednocześnie proszę się zastanowić czy dany wypadek nie jest spowodowany w pewnym procencie przez licznych kierowców . Stres przemęczenie oraz być może wy swoim zachowaniem swoimi gestami nie wyprowadzicie z równowagi danego kierowcę . Należy też podkreślić że po naszych drogach poruszają się kierowcy bardzo dobrzy jak też kierowcy bardzo słabo rozgarnięci być może nawet psychicznie ? Według mnie raczej sędziwe kobiety i starsi panowie powinny podróżować pojazdami jak MZK, PKS, PKP, BUSY a nie prowadzić pojazdy samochodowe . Widziałem parokrotnie starszą zakonnicę… Czytaj więcej »

Jerzy W
Jerzy W
3 lat temu

Proszę też również zapamiętać że kierowcy pojazdów jak w/w nieraz przemierzają długą trasę aby dostarczyć dany ładunek do miejsca docelowego . Według mnie to kierowcy niektórzy mniejszych pojazdów samochodowych zachowują się czasem skandalicznie Niestety ale się nieraz nasłucham różnych wyrazów z pojazdów samochodowych . Jeszcze raz powtarzam są mądrzy i odpowiedzialni kierowcy jak też kierowcy być może sadyści którym sprawia przyjemności w różny sposób okazywać swoje niezadowolenie co kierowców pojazdów jednośladowych . Jestem tego zdania nie zaczepiam psów nawet po drodze gdyż mogą mi się w różny sposób zrewanżować . Jeszcze powrócę swoim postem co do jednego psa z posesji… Czytaj więcej »

Jerzy W
Jerzy W
3 lat temu

Proszę nie obrażać kierowców którzy poruszają się po drogach powiatu oświęcimskiego jak w/w szczególnie na drodze 948. Ja bynajmniej jestem świadkiem poruszając się pojazdem jednośladowym że według mnie należycie wywiązują się z obowiązków zawodowych . Parę lat temu to było strach jechać pojazdem jednośladowym ze względu że było duże natężenie w/w pojazdów których nawet było trzy pod rząd miałem straszne kłopoty z utrzymaniem równowagi na rowerze poruszając się samym poboczem drogi .Bywało tak że nawet za krótką chwilę znów były trzy pojazdy jak w/w . Teraz poruszać się rowerem po drodze 948 pojazdem jednośladowym to jest dla mnie wielka frajdą… Czytaj więcej »

Maniek
Maniek
3 lat temu

Były jakieś dziury w drodze? Było ślisko? Nic z tego, to tylko woźnica idiota, zresztą jak większość tej hołoty.