Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Co jest dobre na siwe włosy? Ten preparat okazał się rewolucyjny!

Siwe włosy w młodym wieku stają się problemem – są znakiem przemijającego czasu, mogą być też sygnałem wysłanym przez nasz organizm, że coś powinniśmy zmienić w dotychczasowym trybie życia. W każdym wypadku siwienie włosów nie musi dziś oznaczać wyroku bez odwołania – dzięki innowacyjnemu preparatowi na siwe włosy GR-7 Professional problem ten da się pokonać u źródła. Jak to działa? Przekonajmy się?

Siwe włosy – co robić?

Panika i poczucie bezsilności, to typowe uczucia, gdy w lustrze odkryjemy pierwsze siwe włosy. Oczywiście jeśli to siwe włosy w młodym wieku, boli to nawet bardziej. Pierwsza myśl – koloryzacja. To znana każdemu opcja jak zatuszować siwe włosy. Jednak farbowanie siwych włosów jest dobre na chwilę, trzeba co jakiś czas je powtarzać i na nowo inwestować swój czas i pieniądze. Czy warto walczyć ze skutkami, a nie z przyczynami problemu? To samo pytanie zadała sobie polska firma (gr-7.eu), która w efekcie wyprodukowała innowacyjny i niezwykle skuteczny preparat na siwe włosy.

Fot. Skuteczny sposób na siwe włosy z GR-7.eu

GR-7 Professional – płyn na siwe włosy, który szokuje działaniem…

Zacznijmy od tego, skąd biorą się siwe włosy. Otóż za ich powstawanie odpowiada melanina, czyli pigment, który barwi naszą skórę i włosy. Gdy jest jej mniej, włosy płowieją i szarzeją, to typowe dla osób w podeszłym wieku. Jednak siwienie włosów to także problem względnie młodych osób, które są obciążone w tym względzie genami. Jak się okazuje, za pomocą właściwych substancji odżywczych, skóra głowy może odpowiednio podnieść poziom melaniny, co przekłada się na ponowną koloryzację włosów. Mówiąc wprost, dotąd siwe włosy powracają do swojego oryginalnego koloru, bez koloryzacji ani innych tego typu zabiegów.

Jak podaje gr-7.eu, płyn na siwe włosy GR-7 Professional nakłada się na skórę głowy do dwóch razy na dobę. Wchłania się wówczas w miejsce, gdzie zachodzą procesy odpowiedzialne za siwienie włosów. Nasz organizm w kwestii melaniny jest dosyć wrażliwy, dlatego w trakcie kuracji powinniśmy zadbać o dobrą higienę życia (pełnowartościowy sen, odstawienie używek, zbilansowana dieta), producent zaleca też w pierwszym tygodniu ograniczyć mycie i suszenie głowy. To w zasadzie na tyle jeśli chodzi o ograniczenia, czas na zalety stosowania…

Preparat na siwe włosy GR-7 Professional – dwuetapowa kuracja

W pierwszej fazie płyn na siwe włosy GR-7 Professional nakłada się do dwóch razy na dobę, trwa to około miesiąca. Już po 7 dniach powinniśmy zauważyć zmiany, dotąd siwe włosy zaczną nabierać nieco pszenicznej barwy i powoli będą zmierzać do swojego naturalnego koloru. Oczywiście im ciemniejsze włosy, tym proces przywracania jest dłuższy. Jednakże według raportu międzynarodowej jednostki badawczej EUROFINS, nie przekracza on średnio 28 dni – po tym czasie siwe włosy powinny mieć pożądaną przez nas barwę (w produkcie nie ma pigmentów, cały proces dzieje się pod powierzchnią skóry głowy).

W drugim etapie, gdy siwe włosy już wróciły do naturalnej barwy, musimy zadbać o to, by utrzymać poziom melaniny, który zagwarantował ten efekt. Wówczas płyn nas siwe włosy GR-7 Professional powinniśmy nakładać raz w tygodniu, najlepiej na noc, dla lepszego wchłaniania. Gdzie kupić? Więcej informacji na stronie producenta gr-7.eu.

Energylandia - praca 2021
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Oset
Oset
1 miesiąc temu

Żeby nie mieć siwych włosów to należy wyłtsieć

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu
Reply to  Oset

I tutaj jest miejsce na artykuł promowany – preparaty na porost włosów, peruki.

Oset
Oset
1 miesiąc temu
Reply to  Hermenegilda

Raczej krem do glancowania łysiny

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu
Reply to  Oset

A i szczotki pucybuta…

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu

Drugie siwe włosy, bardziej siwe. Ten pan en face czasem nie udostępnił zdjęć z różnego wieku? – rozumiem, młodnieje się. Preparat i na siwe włosy i na młodość. W jakim wieku trzeba być aby płyn był skuteczny dla osób w względnie młodym wieku? Dla kobiet też dobre bo pokazani są mężczyźni?