Wydarzenia Bielsko-Biała

Co mieszkańcy myślą o poziomie życia w Bielsku-Białej? Weź udział w ankiecie

Fot. Marcin Płużek

Władze Bielska-Białej chcą się dowiedzieć, co mieszkańcy miasta sądzą o jakości życia w stolicy Podbeskidzia oraz poziomie świadczonych w niej usług publicznych. W tym celu Urząd Miejski zachęca bielszczan do wzięcia udziału w ankiecie internetowej „Barometr Bielska-Białej za rok 2023”.

Ankieta – przyznają samorządowcy – pomoże również w ocenie poziom aktywności obywatelskiej i zaangażowania mieszkańców w życie miasta. Będzie ona okresowo powtarzana, aby można było na jej podstawie śledzić zmiany w ocenie funkcjonowania miasta przez jego mieszkańców w dłuższej perspektywie czasowej. Informacje te pozwolą monitorować jak w praktyce realizowana jest Strategia Rozwoju Bielska-Białej do 2030 r..

Ankieta jest anonimowa, a wypełnić ją można w ciągu zaledwie kilku minut. Uzyskane w ten sposób dane będą dostępne wyłącznie w ujęciu statystycznym. Cyfrowy formularz ankiety można znaleźć tutaj. Można go wypełnić do 15 lutego.

google_news
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Małgorzata
Małgorzata
4 miesięcy temu

Miasto Bielsko-Biała jest moim rodzinnym miastem.Jestem dumną mieszkanką naszego miasta.Rozwija się ,pięknieje dostępne są tereny rekreacyjne.Ale martwią mnie tereny leśne.Wyciete drzewa i krzewy.Płuca miasta.Deweloperzy tylko czekają na kolejne tereny.